"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" s. 10. odcinek 5. Namiętne pocałunki Małej Ani i Alana! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Filip i Julia w "Warsaw Shore" dadzą popis odwagi, Spiker będzie dobierał się do koleżanek, a Ewelina kolejny raz stanie oko w oko z psychofanem. Jednak największym zaskoczeniem będzie przybycie Alana i jego zaloty względem Ani. Czy między ta dwójką powrócą dawne uczucia?

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 10. odcinek 5. w niedzielę, 18.11.2018 o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Ekipowicze wyruszą na kolejną atrakcję. Tym razem będą musieli wykazać się odwagą. Ostatecznie jedynie dwójka nowych uczestników zdecyduje się na skok na bungee. Czy weterani Warsaw Shore będą zawstydzeni?

Narodziny prawdziwej przyjaźni! Klaudia i Filip w bzykalni! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wieczorem w domu pojawi się kolejny gość – Alan! Niespodziewanie chłopak zacznie podrywać Małą, co zaskoczy nawet ją samą. Podczas imprezy para będzie się namiętnie całować wzbudzając zazdrość Wiki i Brzydala. Czy między Anią i Alanem wydarzy się coś więcej? Również Filip nie będzie próżnował. Z powodu ciągłej obojętności Klaudii na jego zaloty postanowi wyruszyć na podbój. Jego starania zakończą się w… toalecie. Zachowanie chłopaka nie spodoba się blondwłosej Ekipowiczce.

Kolejnym zaskoczeniem imprezy będzie zachowanie Spikera, który cały wieczór będzie się dobierał do dziewczyn z Ekipy. Koleżanki przestaną mieć wątpliwości w sprawie jego orientacji...

Eliza już tak nie wygląda! Uczestniczka reality show zmieniła fryzurę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Alan pasuje do Małej 😀

    16.11.2018 19:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×