"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" s. 10. odcinek 6. Niespodzianka dla Stiflera, tarot i męskie łzy w nowym odcinku! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

To będzie odcinek pełen Ekipowych dramatów! Pedro zrobi Stiflerowi nietypową niespodziankę, Klaudia urazi Filipa, a Brzydal doprowadzi Alana do łez. Co jeszcze wydarzy się w "Warsaw Shore"?

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 10. odcinek 6. w niedzielę, 25.11.2018 o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Piotrek, zmartwiony formą Stiflera postanowi zabrać go do wróżki. Wizyta wprawi Damiana w dobry nastrój choć nie wpłynie na jego nastawienie do zdrowego trybu życia. Wieczór Ekipa postanowi spędzić wspólnie w domu. Miła, rodzinna atmosfera zważy się podczas gry w "zgadnij kim jesteś".

Namiętne pocałunki Małej Ani i Alana! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kolejny cięty dowcip Brzydala rozpęta prawdziwą męską wojnę! Czy to koniec przyjaźni Alana i Marcina? Rano w domu pojawi się szef z niespodzianką dla Stiflera. Po treningu i śniadaniu Ekipa wybierze się na atrakcję – poligon. Panowie będą zachwyceni zabawą w wojnę, dziewczyny trochę mniej… Najlepsi "żołnierze" zdobędą wyjątkową nagrodę!

SPRAWDŹ! Premierowe odcinki Warsaw Shore wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Eliza już tak nie wygląda! Uczestniczka reality show zmieniła fryzurę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×