"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" s. 11. odcinek 1. Anastasiya pokazuje pazurki! Pedro i Stifler rywalizują o dziewczyny?

Już pierwszy odcinek nowego sezonu "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" dostarczy widzom mnóstwa wrażeń, głównie za sprawą nowych uczestników. Szeregi Ekipy zasilą bowiem najbarwniejsi uczestnicy drugiego hitowego reality show stacji, "Ex na plaży Polska". Będzie się działo!

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 11. od niedzieli, 24.03.2019 o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Tego można było się spodziewać! Uczestnicy poprzednich edycji będą nie lada zaskoczeni, gdy w warszawskiej willi przywitają ich: Anastasiya, Ewa, Kasjusz znany jako "Don Kasjo" i słynny "Dzik" czyli Damian. Jednak już pierwsze wspólne toasty szybko przełamią początkowy dystans. W trakcie imprezy Kasjusz szybko da się poznać jako dusza towarzystwa, Damian rozbawi uczestników swoim roztrzepaniem, a uroda Ewy zwróci uwagę męskiej części Ekipy.

Gwiazda "Warsaw Shore" szokuje z kociakami! Ma konflikt z Dużą Anią i siostrami Godlewskimi? [WIDEO]Zobacz więcej

Jednak najwięcej emocji wzbudzi Anastasiya, która mimo pozytywnego nastawienia pozostałych dziewczyn, postanowi pokazać pazurki i szybko zajdzie domownikom za skórę. Niespodziewanie, charakterna dziewczyna sojusznika znajdzie w osobie Stiflera, który od pierwszej chwili będzie nią oczarowany. Wzajemna fascynacja zakończy się czułościami w klubie.

SPRAWDŹ! Premierowe odcinki Warsaw Shore wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Chcesz więcej? Oglądaj premierowy odcinek "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" już 24 marca o 23:00 na antenie MTV Polska! Następnego dnia użytkownicy serwisu player.pl będą mogli obejrzeć materiał online – bezpłatnie z reklamami lub w ramach pakietu bez reklam. Ponadto, właśnie na platformie player.pl, fani programu będą mogli, za dodatkową opłatą, oglądać nowe odcinki programu przed premierą telewizyjną.

Wiktoria Sypucińska w perłowym wdzianku na imprezie "Playboya". Kiedy rozbierana okładka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×