"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 12. Znamy datę premiery! Popularny węgierski celebryta, Pumped Gabo w ekipie!

We wrześniu MTV Polska emitować będzie 12. sezon "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy". W nowych odcinakach poza uczestnikami znanymi z poprzednich edycji pojawi się popularny węgierski celebryta, Pumped Gabo.

Multimedia

"Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" sezon 12. od 22.09.2019 o godz. 13:05 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Emitowany od 2013 r. reality show pokazujące imprezowe życie młodych Polaków wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co przekłada się na świetne wyniki oglądalności. Z uwagi na tę niesłabnącą popularność stacja MTV Polska zdecydowała się na kontynuację. To już dwunasty sezon show, w którym uczestnicy będą bawić się w jednej z popularnych nadmorskich miejscowości.

Ruszyły zdjęcia do 12. sezonu hitu MTV! Kto tym razem jest w ekipie? Pojawią się nowi ekipowicze?Zobacz więcej

W nowej edycji udział biorą: Ania ”Mała”, Ewelina, Ewa i Anastasiya oraz Piotr „Pedro”, Damian „Stifler”, Kasjusz, Damian „Dziek” i Patryk Spiker. Do imprezowiczów dołączy również gość specjalny, węgierski celebryta Gábor Szabó, znany jako Pumped Gabo. Przystojny kulturysta zdobył popularność w 2015 r., kiedy w sieci pojawiło się nagranie jego tańca z Festiwalu Muzyki Elektronicznej nad Balatonem. Od tamtej pory Gabo zdobył rzeszę fanów, którzy śledzą jego konto na Instagramie. Celebryta wystąpił w kilku programach telewizyjnych. Był głównym bohaterem reality show w telewizji RTL Spike, w którym widzowie mogli obserwować jego codzienne żyje.

Najnowsze odcinki "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" emitowane będą od 22 września w niedziele o 23:00 na antenie MTV Polska. Następnego dnia użytkownicy serwisu player.pl będą mogli obejrzeć materiał online – bezpłatnie z reklamami lub w ramach pakietu bez reklam. Ponadto, właśnie na platformie player.pl, fani programu będą mogli, za dodatkową opłatą, oglądać nowe odcinki programu przed premierą telewizyjną. Zdjęcia do dwunastego sezonu "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" realizowane były w lipcu br. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.

Magda Pyznar jest w ciąży! Uczestniczka programu MTV dumnie prezentuje ciążowy brzuszek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" edycja 12 WAKACYJNA od 22 września 2019 roku o 23:00 w MTV !!!

    12.09.2019 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×