warsaw shore ekipa z warszawy

"Warsaw Shore". Wiktoria Sypucińska uwielbia operacje plastyczne. Była gwiazda MTV powiększyła biust i pośladki! Zobaczcie, jak się zmieniła!

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" to program, którego przedstawiać nie trzeba. Kontrowersyjne show telewizji MTV w ostatnich latach dostarczyło polskiemu show-biznesowi solidną dawkę nowych celebrytów. Jedną z gwiazd programu była Wiktoria Sypucińska, która nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do operacji plastycznych. Jak dzisiaj wygląda Victoria Sypucińska? Przeszła ogromną metamorfozę!

17.07.2022Warsaw Shore

"Warsaw Shore". Dominik Raczkowski sfingował własną śmierć. "Wzięliście udział w eksperymencie społecznym"

W minioną niedzielę media obiegła wieść, że Dominik Raczkowski nie żyje. Uczestnik programu "Warsaw Shore" miał ulec poważnemu wypadkowi w którym odniósł ciężkie obrażenia. Okazuje się, że nie było ani wypadku, ani obrażeń czy śmierci. - Wzięliście udział w eksperymencie społecznym - powiedział "zmartwychwstały" aspirujący influencer.

23.03.2022Warsaw Shore

"Warsaw Shore 16". Nieoczekiwane konflikty i dużo seksu! Gwiazdy kontrowersyjnego show MTV opowiedziały nam, co się działo na planie!

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" to program, który już ma status kultowego. Na antenie MTV Polska emitowana jest właśnie 16. edycja kontrowersyjnego show, a my mieliśmy okazję spotkać się z gwiazdami programu, które opowiedziały nam, co się działo na planie! Za ekipowiczami dużo gorących i zakrapianych imprez? Sprawdźcie!

06.11.2021Warsaw Shore

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×