"Warsaw Shore". Ewelina Kubiak zmieniła się nie do poznania! Fani w szoku! Przesadziła z zabiegami "upiększającymi"?

Ewelina Kubiak, czyli słynna ona Ewelona, to jedna z największych gwiazd programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Uczestniczka, która - z przerwami - w programie jest od 1. edycji, ostatnio zmieniła się nie do poznania, a fani są w szoku!

Multimedia

Wygląd Eweliny Kubiak zmieniał się na przestrzeni kolejnych edycji programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Od nieco pulchnej dziewczyny przeszła metamorfozę do bardzo szczupłej, lecz później efekt jojo powrócił. Ewelona jednak dalej pracowała nad sobą i swoim ciałem z bardzo dobrymi skutkami.

Jednak teraz Ewelina zmieniła się nie do poznania, a część fanów jest w szoku. Niektórzy wręcz sugerują, że Ewelona przesadziła z operacjami plastycznymi! Pod nowymi zdjęciami gwiazdy "Warsaw Shore" możemy przeczytać (pisownia oryginalna):

Z całym szacunkiem jak lubię Ewelinę i zawsze byłam za nią ale jeśli to ona to przesadziła... Ja rozumiem poprawianie urody sama bym pewnie korzystała ale nie do takich granic... 🤷🏼‍♀️😏

ona juz coraz mniej przypomina siebie a bardziej jakaś przerysowana lalkę barbie. 😢

Ewelina znowu schudła! To nie tylko dieta i ćwiczenia!Zobacz więcej

Jejku... Zazwyczaj nie komentuje nikogo nie oceniam kto co sobie poprawia... Ale tutaj nie mogę się nadziwić co jej się stało z twarzą??? Jakiś dziwny trójkąt jakby wycieli jej całą skórę i skruszyli kości to wogole możliwe czy to taki mega mocny Photoshop? 😱 Bo wygląda to przerażająco 😐

to mała czy ewelona?! Matko jakie usta 😱

Jak wam podoba się Ewelina w nowym wydaniu? Gwiazda "Warsaw Shore" przesadziła?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    Największa głupota w tym programie to jest ta jak laski bezkarnie obijają chłopaków po gębach, często we dwie obijają jednego np. Stiflera. Czy w momencie wejścia do programu faceci zostali pozbawieni prawa do obrony ???????. Przecież to podstawowe prawo człowieka i regulamin programu nie ma nic do tego !!!!! Lepiej dać po gębie w obronie własnej lasce niż dać się tak upokorzyć. Po za tym zawsze można być dżentelmenem ale wobec dam a damy to takie kobiety co nie biją pięściami po twarzy facetów podczas kłótni bo zabrakło im słownych argumentów .

    21.05.2020 14:43
  • Riczard (gość)

    "Alien nowa twarz " czesc pierwsza i poszli z cala sagą....

    28.04.2020 22:04
  • Riczard (gość)

    "Alien nowa twarz " czesc pierwsza i poszli z cala sagą....

    28.04.2020 22:04
  • Ela (gość)

    Straszne to jest.

    28.04.2020 11:59
  • Zbugniew (gość)

    Ewelona jest zżulona :) Chyba największy żul ze wszystkich osób w tym programie, niestety (dopiero na kwarantannie zacząłem to oglądać jestem na 7sezonie, nie ma lepszej komedii ) Jedyne czego nie ogarniam to tych gości, laski im liście sprzedają za nic a ci nic :) Każda dostała by dwa ostrzeżenia a przy trzecim ataku takiego płaskiego że by padła. Kobiet się nie bije ale nachalne agresywne żulice to inna inszość :)

    28.04.2020 11:46
  • Robokop (gość)

    Nie do poznania? Bo kurwa Mac wjebala sobie 10kg pod skórę kolejne 10kg tapety na mordę i wielka zmiana? To jest robienie w chuja samego siebie a nie upiększanie

    28.04.2020 10:13
  • * (gość)

    Wyglada super

    28.04.2020 08:26
  • Kika (gość)

    Ewelina opamietaj się! Teraz wyglądasz jak jedna z wielu napompowanych lalek. Straszne to... Kiedyś aż miło było na Ciebie patrzeć jak się śmiałaś,a teraz to nie wiadomo czy by Ci coś nie pękło,gdybyś dostała ataku śmiechu...

    27.04.2020 20:37
  • Dav (gość)

    Może iść jako bochateraka gier na Ps4! Masakra

    27.04.2020 19:45
  • Beata (gość)

    Straszne jest to co one sobie robią?? Co trzeba mieć w tej pustej głowie żeby dać się tak oszpecić!! Nic z niej nie zostało teraz to one wszystkie jednakowe jakby z jednej taśmy zeszły. Okropność...

    27.04.2020 13:16
  • Ostatnisprawiedliwy (gość)

    Wary wydęte jak ponton na wietrze, telefon w dłoni, przystępne wnętrze...

    27.04.2020 11:59
  • Hohoł (gość)

    Na odloty i Roksa w sam raz nadaję się

    27.04.2020 11:11
  • Natura 2000 (gość)

    Kolejny z klonów... Nic więcej nie trzeba dodawac

    27.04.2020 10:50
  • Gosc (gość)

    Plastic fantastic co za porażka buahaa

    27.04.2020 10:34
  • KotzWroc (gość)

    Tandeta pozostanie tandetą:))) to nawet nie jest "słoma z butów " to azbest w genach:))))

    27.04.2020 09:41
  • Kejk (gość)

    Na roksie zbiła by majątek

    27.04.2020 09:11
  • Normalny (gość)

    Wszystkie takie same i pewnie psycholog ten sam....

    27.04.2020 08:42
  • turasek (gość)

    Te wszystkie robione babki są jak bliźniaczki, przestałem je rozróżniać. Ogólnie tandeta, jakby kopiuj/wklej.

    27.04.2020 06:50
  • Adam (gość)

    Biedna dziewczyna co nic z sobą nie reprezentuje, to tandetnym wyglądem stara się na siebie zwrócić uwagę. Tyle w temacie.

    27.04.2020 04:37
  • Adam (gość)

    Biedna dziewczyna co nic z sobą nie reprezentuje, to tandetnym wyglądem stara się na siebie zwrócić uwagę. Tyle w temacie.

    27.04.2020 04:36
NowszeStarsze