"Warsaw Shore". Mariusz "Ryjek" Adam nie żyje! Przyjaciele zbierają pieniądze na jego pogrzeb!

Tej wiadomości absolutnie nikt się nie spodziewał. Mariusz "Ryjek" Adam, którego widzowie mogą znać z kilku programów telewizyjnych, nie żyje. Informacja obiegła sieć w niedzielę, a teraz przyjaciele "Ryjka" zbierają pieniądze na jego pogrzeb.

Multimedia

Mariusz "Ryjek" Adam nie żyje. 35-latek był wręcz kochany przez widzów, którzy mogli go oglądać w takich programach jak m.in. "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", "Hell's Kitchen" czy "You Can Dance". Prawdziwy wulkan energii, miał sto pomysłów na minutę i potrafił rozbawić każdego - właśnie taki był "Ryjek". Takim też zapamiętali go widzowie "Warsaw Shore", bo chociaż mężczyzna w kontrowersyjnym show MTV pojawił się na krótko, to do dzisiaj pamięta się jego wejście do programu.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Tłumy żegnały serialowego porucznika Borewicza w KrakowieZobacz więcej

Po zakończeniu swojej przygody z telewizją, Mariusz "Ryjek" Adam zajął się sportami walki. 8 maja miał wziąć udział w gali Krwawy Sport 3, jednak zaginął. Już kilka godzin później okazało się, że mężczyzna nie żyje, a okoliczności jego śmierci nie są podawane do opinii publicznej. Wiadomo jedynie, że sprawę bada prokuratura, która jednak wstępnie wyklucza udział osób trzecich w sprawie śmierci "Ryjka".

Śmierć Mariusza "Ryjka" Adama była szokiem dla jego bliskich i przyjaciół, którzy postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na pogrzeb "Ryjka". Chcą godnie pożegnać przyjaciele i przede wszystkim wspomóc jego mamę, która teraz będzie musiała sobie radzić w życiu bez syna. Graniczną kwotą było 10 tysięcy złotych, jednak do teraz udało już się zebrać aż 15 tysięcy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • entangled (gość)

  Człowieka można poznać tylko na realu i to po dłuższej znajomości, bo trzeba z nim zjeść przysłowiową "beczkę soli", a telewizja to marny real, bo wyreżyserowany pod oglądalność, więc może, nie kompromitujcie się hejtami, bo tak naprawdę opluwacie w nich nie jego, ale rolę, jaką mu narzucił reżyser. To tyle pajace.

  12.05.2021 07:11
 • John Rambo (gość)

  Dobra wiadomość... jestem ostatnim debilem i huj z Tobą a nie z nim

  11.05.2021 18:18
 • Roman (gość)

  Jola , Buca to ty sobie w swojej rodzinie poszukaj albo spojrz w lustro

  11.05.2021 15:13
 • Romab (gość)

  Do Dobra wiadomosc ! Posluchaj dupku , o zmarlych rozmawia sie dobrze albo wcale ! Hu... z toba

  11.05.2021 15:12
 • Roman (gość)

  Widac Sp.Ryjek wolal sie pobawic z manekinem jak z ta wariatka Andzia

  11.05.2021 15:10
 • Jolka (gość)

  Jednego buca mniej ...

  11.05.2021 15:08
 • Bob (gość)

  Kondolencje dla mamy Ryjka i jego wspaniałych przyjaciół

  11.05.2021 14:49
 • Bob (gość)

  Ja do gościa który napisał wręcz obrzydliwy komentarz jak można napisać o człowieku który już nie żyje co za podły człowiek to napisał wręcz cham prostak człowiek bez czlowieczenstwa i jak można było to opublikować to nadaje się do sądu no ale sądy takie same jak ten co to napisał

  11.05.2021 14:47
 • Dobra wiadomość (gość)

  O jednego debila mniej, huj z nim = przygłupem.

  11.05.2021 13:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×