"Warsaw Shore". Rozmarzona Ewelina Kubiak pozuje nago na Instagramie! Miała liposukcję?

Ewelina Kubiak jest już prawdziwą weteranką programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Celebrytka, z przerwami, pojawia się w programie od 1. edycji i przeszła od tego czasu ogromną metamorfozę. Teraz pozuje nago na Instagramie i chwali się efektami swojej zmiany!

Multimedia

Ewelina Kubiak zawsze wzbudzała kontrowersje. Na początku 1. edycji "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" była bardzo często wyśmiewana i hejtowana przez widzów, a powodem żartów była jej figura.

Wszelkie uwagi Ewelina wzięła do siebie i zaczęła ostro pracować nad swoją sylwetką, co przyniosło efekty. Jednak ostatnio część fanów celebrytki była zaniepokojona, bo widać, że niedawno Ewelina rozsmakowała się również w chirurgi plastycznej i postanowiła poprawić swoją urodę za pomocą skalpela.

Teraz Ewelina Kubiak postanowiła zaprezentować się na Instagramie... prawie nago! Pod zdjęciem napisała:

Jakoś dziś mnie naszło na temat marzeń. Czemu? A no temu, że każdy z nas marzy. Jeden więcej, drugi mniej. Marzenia mamy przeróżne. Ja np jestem typem marzyciela, duszą artystyczna jak na numerologiczną 3 przystało 🤪 od zawsze miałam wysokie oczekiwania od siebie a moje marzenia wydawały się być nieprawdopodobne... gdy podejmowałam na ten temat rozmowę np z mamą, dostałam odpowiedzi w stylu „ Boże, dzieciaku weź się lepiej za naukę” albo „Ewelina zejdź na ziemie” 😅 a ja wtedy maszerowałam na górę do pokoju, kładłam się na łóżku i znowu marzyłam, ze zdwojona siła 🤷🏼‍♀️ wyobrażałam sobie wszystko czego chce w głowie, żyłam tak naprawdę nadzieja (bo tak według mnie nazywa się nieprawdopodobne marzenie) I wiecie cooo? Dzisiaj sobie uświadomiłam, że ja to wszystko o czym marzyłam MAM. No dobra prawie wszystko, nie mam mam jeszcze swojej szczęśliwej i zdrowej rodziny ale na to wiem, ze jeszcze przyjdzie czas 😋 Chce Wam tym powiedzieć żebyście nigdy nie rezygnowali z marzeń, choćby ludzie wokół Was w nie nie wierzyli, bo one naprawdę się spełniają, często nawet nie wiemy kiedy ❤️

Ewelina Kubiak pochwaliła się swoim nowym partnerem i odpowiada hejterom! Fani: "Co sezon nowy facet!"Zobacz więcej

Jeden z fanów postanowił zapytać Ewelinę o to, jak straciła zbędne kilogramy.

Cudownie! Piękna, szczęśliwa kobieta! A Kochana powiedz coś więcej o operacji brzucha? To była plastyka, wycinanie skory, czy tylko liposukcja? - zapytał fan

tylko liposukcja :) - odpowiedziała Ewelina Kubiak

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • felczer (gość)

    Niestety nie do końca udany przeszczep twarzy.

    02.08.2020 12:42
  • @217@ (gość)

    Każda ina Zwraca Nasiebie Uwagę Nie WidzaLem

    01.08.2020 02:37
  • JohnnyB (gość)

    K... Następny karp.

    31.07.2020 23:52
  • APEL do kobiet (gość)

    Dziewczyny nie idźcie tą drogą! Zdecydowana większość facetów ceni sobie naturalność. Nie oszpecajcie się.

    31.07.2020 22:43
  • Beny (gość)

    Ciało perfekcyjnie zakryte w newralgicznych miejscach, brawo fotograf. Reszta wygląda jak królik doświadczalny Tajskiego chirurga.

    31.07.2020 18:19
  • Arnold (gość)

    Co z tego ze ciało doprowadzila do perfekcji jak jej zaraz cała twarz odpadnie i jej kolezankom jak Jacksonowi maskakra

    31.07.2020 12:02
  • Medycyna estetyczna (gość)

    Okiem osoby która zajmuje się medycyną estetyczną na codzień za duzo na raz..Zbyt duze policzki i usta dają efekt draq queen. Talia piekna. Gratuluję Wykonawcy.

    31.07.2020 09:06
  • Maro (gość)

    Katastrofa jak i inne z tego programu ale sponsor jest

    31.07.2020 07:43
  • Dar (gość)

    Wszystkie te z ekipy porobione jak gdy by nie plastik to masakra

    30.07.2020 22:40
  • Zakonnik (gość)

    O ya pyerdole 😳

    30.07.2020 19:43
  • Xyz (gość)

    Z kurwy zakonnicy nie zrobisz zeby nie wiem co

    30.07.2020 18:16
  • MP (gość)

    Co to jest? Reklama Castoramy, budujesz, remontujesz, obciągasz.

    30.07.2020 15:42
  • Worszow elit (gość)

    Pamiętam artystkę, w programie była najbardziej leniwa. Jak widać zamiast się ruszać żeby mieć figurę można skorzystać z odkurzacza, od taka możliwość dla leniwców. I co dalej z takim leniwcem począć dalej, ani do wyrka bo kłoda, do związku na żonę też za ospała no a dla prezesa do biura trzeba mieć chęć awansu i coś jednak trzeba umieć, choćby kserować tyłkiem a tu lustro i brak chęci do pracy.

    30.07.2020 13:04
  • Łorsołszor (gość)

    To kpina ze na takie gówno ktoś wydaje pieniądze. Napompowały wary żeby lepiej ssać paly

    30.07.2020 12:36
  • Michał (gość)

    Wiktoria to była a nie Klaudia. Sorry za błąd;)

    30.07.2020 12:25
  • Michał (gość)

    Wszystkie tak napompowane mają mordy że aż niemiło na nie patrzeć. Przykładem jest "mała" która wyglądała spoko kilka sezonów wcześniej a teraz wygląda jak kupa. Druga to Klaudia czy jakoś tak, ta która z WG kręciła w jednym sezonie. Wyglądała bardzo ładnie a teraz bllleeeee

    30.07.2020 12:24
  • Klara (gość)

    Wiesniara,siano w glowie...

    30.07.2020 11:51
  • Ich bin (gość)

    Masakra😝😳🤦. jeżeli myslisz ze jesteś teraz piekna, to mylisz się. Co ty kur... zrobiłaś z ta twarzą? A miałaś taką piękną buzię.

    30.07.2020 11:50
  • Jola (gość)

    Ale się oszpecila

    30.07.2020 10:50
  • Miszaxxx (gość)

    Obcy wylądowali!!!Glonoczłowieki są wśród nas!!!hahaha

    30.07.2020 06:30
NowszeStarsze