"Warsaw Shore". Rozmarzona Ewelina Kubiak pozuje nago na Instagramie! Miała liposukcję?

Ewelina Kubiak jest już prawdziwą weteranką programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Celebrytka, z przerwami, pojawia się w programie od 1. edycji i przeszła od tego czasu ogromną metamorfozę. Teraz pozuje nago na Instagramie i chwali się efektami swojej zmiany!

Multimedia

Ewelina Kubiak zawsze wzbudzała kontrowersje. Na początku 1. edycji "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" była bardzo często wyśmiewana i hejtowana przez widzów, a powodem żartów była jej figura.

Wszelkie uwagi Ewelina wzięła do siebie i zaczęła ostro pracować nad swoją sylwetką, co przyniosło efekty. Jednak ostatnio część fanów celebrytki była zaniepokojona, bo widać, że niedawno Ewelina rozsmakowała się również w chirurgi plastycznej i postanowiła poprawić swoją urodę za pomocą skalpela.

Teraz Ewelina Kubiak postanowiła zaprezentować się na Instagramie... prawie nago! Pod zdjęciem napisała:

Jakoś dziś mnie naszło na temat marzeń. Czemu? A no temu, że każdy z nas marzy. Jeden więcej, drugi mniej. Marzenia mamy przeróżne. Ja np jestem typem marzyciela, duszą artystyczna jak na numerologiczną 3 przystało 🤪 od zawsze miałam wysokie oczekiwania od siebie a moje marzenia wydawały się być nieprawdopodobne... gdy podejmowałam na ten temat rozmowę np z mamą, dostałam odpowiedzi w stylu „ Boże, dzieciaku weź się lepiej za naukę” albo „Ewelina zejdź na ziemie” 😅 a ja wtedy maszerowałam na górę do pokoju, kładłam się na łóżku i znowu marzyłam, ze zdwojona siła 🤷🏼‍♀️ wyobrażałam sobie wszystko czego chce w głowie, żyłam tak naprawdę nadzieja (bo tak według mnie nazywa się nieprawdopodobne marzenie) I wiecie cooo? Dzisiaj sobie uświadomiłam, że ja to wszystko o czym marzyłam MAM. No dobra prawie wszystko, nie mam mam jeszcze swojej szczęśliwej i zdrowej rodziny ale na to wiem, ze jeszcze przyjdzie czas 😋 Chce Wam tym powiedzieć żebyście nigdy nie rezygnowali z marzeń, choćby ludzie wokół Was w nie nie wierzyli, bo one naprawdę się spełniają, często nawet nie wiemy kiedy ❤️

Ewelina Kubiak pochwaliła się swoim nowym partnerem i odpowiada hejterom! Fani: "Co sezon nowy facet!"Zobacz więcej

Jeden z fanów postanowił zapytać Ewelinę o to, jak straciła zbędne kilogramy.

Cudownie! Piękna, szczęśliwa kobieta! A Kochana powiedz coś więcej o operacji brzucha? To była plastyka, wycinanie skory, czy tylko liposukcja? - zapytał fan

tylko liposukcja :) - odpowiedziała Ewelina Kubiak

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Wacek mi oklapł z patrzenia na to coś.

    29.07.2020 22:38
  • fan_Ky (gość)

    strasznie podrasowana... wcześniej wyglądała duuużo lepiej...

    29.07.2020 22:08
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×