"Warsaw Shore" sezon 10. Trybson wraca do "Ekipy z Warszawy" w nowej roli! Co się wydarzy? [ZDJĘCIA]

Program "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" powrócił na antenę MTV Polska z jubileuszowym, 10. sezonem. Nowa edycja programu to nie tylko nostalgia i wspomnienia, ale też ogrom niespodzianek dla uczestników. Na pewno "ekipowicze" będą zdziwieni, że do programu - w zupełnie nowej roli - powróci jeden z uczestników 1. edycji show!

Multimedia

"WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY" SEZON 10. - SPRAWDŹCIE KIEDY OGLĄDAĆ

Do programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" powraca Paweł "Trybson" Trybała, który tym razem jednak nie będzie normalnym uczestnikiem, a.... szefem ekipy! Jak "Trybson" odnajdzie się w nowej roli? Czy poradzi sobie jako srogi boss, który jest gotowy ukarać ekipę za przewinienia? Jak z tą decyzją pogodzą się uczestnicy programu?

Chociaż Paweł "Trybson" Trybała, jako regularny uczestnik, brał udział tylko w pierwszej edycji "Warsaw Shore", to szybko stał się legendą tego programu. Jego związek z inną uczestniczką - Elizą przyniósł owoc miłości pod postacią potomka. W kolejnych edycjach Trybson i Eliza powracali gościnnie, aby chociaż chwilę poimprezować z ekipą. Trybson swoich sił próbował w MMA i dalej wiąże z tą dyscypliną sportową swoją przyszłość.

"Ekipa z Warszawy" powraca z jubileuszowym sezonem! Kiedy premiera? [DATA PREMIERY, ZWIASTUN, UCZESTNICY]Zobacz więcej

Jak w starciu z Trybsonem szefem wypadną nowi uczestnicy programu, czyli Julia, Spiker oraz Filip? Tego przekonamy się już w kolejnym odcinku 10. edycji "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Brzydal okazał się ironicznym chamskim burakiem, który za plecami w niewybredny sposób obraża całą ekipę. To bardzo fałszywy człowiek! Uważa, że wszystko wie najlepiej, a w każdej konkurencji okropnie oszukuje żeby tylko wygrać.

    28.11.2018 22:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×