"Warsaw Shore" sezon 9. Jola i Jacek wyrzuceni z programu! MTV kończy z nimi współpracę! Dlaczego? [OŚWIADCZENIE+ZDJĘCIA]

6. odcinek 9. sezonu programu MTV "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" przejdzie do historii. Ze skutkiem natychmiastowym i nieodwołalnie z programu zostali wyrzuceni Jola i Jacek. Co się stało? Mamy oficjalne stanowisko stacji MTV w tej sprawie!

Multimedia

Nic nie zapowiadało, że wieczorna impreza zamieni się w prawdziwy dramat. Jako pierwszy swoje "show" rozpoczął Jacek, który najpierw mocno upił się podczas imprezy w klubie, a następnie - będąc już w busie - podczas kłótni z dziewczynami z "Ekipy" mocno wypchnął Wiktorię z samochodu, która prawie uderzyła głową o chodnik. Tylko szybka interwencja ochrony sprawiła, że dziewczyna wyszła z tego bez szwanku.

Jeszcze większy dramat rozegrał się później w domu i wówczas mogło dojść do prawdziwej tragedii. Jola, która w pewnym momencie wyszła w sypialni trzymając w ręku swoją szpilkę, z niewiadomych przyczyn postanowiła rzucić się na swojego byłego chłopaka, Brzydala, raniąc mężczyznę kilkukrotnie w głowę obcasem buta! Od razu interweniowała ochrona, a wszyscy pozostali uczestnicy byli w szoku. Sam Brzydal przyznał: byłem tak pijany, że początkowo nawet nie czułem, że ona mnie czymś dźga. Tylko się przed nią broniłem..

Ania Mała doprowadzona do łez! Czas na najgorętszą noc w historii! [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Jola i Jacek natychmiastowo zostali wyrzuceni z programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", a telewizja MTV zakończyła z nimi współpracę. Usunięciu uległy także ich oficjalne profile w mediach społecznościowych, którymi opiekowała się stacja. MTV odniosło się do wydarzeń z ostatniego odcinka "Warsaw Shore":

Stacja MTV zawsze była, jest i będzie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju agresji. W jej DNA zapisana jest walka z brakiem tolerancji i przemocą. Niestety nie byliśmy w stanie przewidzieć, że sytuacje, które zostały pokazane w dzisiejszym odcinku mogą mieć miejsce. Jednak stanowcza i natychmiastowa reakcja produkcji udowadnia, że potępiamy podobne zachowania. Jola i Jacek zostali natychmiastowo usunięci z programu, a współpraca z nimi została bezpowrotnie zakończona. Poszanowanie godności każdego człowieka oraz bezpieczeństwo uczestników programu jest dla MTV sprawą nadrzędną, a wszelkie przejawy agresji i barku szacunku są niedopuszczalne.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    ta śmieszna dziewucha powinna juz dawno wyleciec z programu i wyladowac w psychiatryku. Nawali morde jak menel, bzyknie sie z pierwszym lepszym a potem go wali po łbie rok czy dwa później, bo nie może znieść, że on układa sobie życie bez niej, no i weź sie nie śmiej z tego prymitywa, totalne przedszkole hehe - ja Ci dałam chrupka rok temu to teraz Ty mi oddaj ;/ byla w dwóch różnych programach, w Ex na plazy tez kazdego lała i jakoś MTV ją brało dalej do nowych odcinków ;/ żal

    09.05.2018 13:19
  • Gosia (gość)

    Stacja MTV najpierw wypromowała Jolę a teraz Ją zniszczyła. Liczy się tylko hajs i oglądalność.

    08.05.2018 15:11
  • lili (gość)

    ta dziewczyna ma problem z alkoholizmem.Powinna sie leczyc , bo naprawde komus zrobi krzywde po pijaku

    08.05.2018 15:00
  • Domin (gość)

    Jola ma mylne mniemanie o związkach. Myśli że jak dała dupy Pedrowi albo brzydalowi to ma do nich jakieś prawo. Otóż Jola nie! !! Jesteś kolejną panienką jak te klubowe dziwki. Tyle że one wracają po bzykanku do domku a tobie udało się czmychnąć do programu i tam tych chłopaków nękać. Bo co jej brzydal zawinił że z małą kręci? ? Hello. A jej tłumaczenia że nie wolno brać chłopaków po niej. To jest chore bo pewnie większość wawy ją przeleciała.

    08.05.2018 13:50
  • Andrzej (gość)

    Czekam teraz tylko kiedy MTV pokaże gwałt albo zabójstwo na żywo - bo co zostało? Może pedofilia? Ta pani powinna odpowiedzieć za to prawnie ale pewnie stacja wyciszyła sprawę i poraniony dostał odszkodowanie i sugestię żeby siedział cicho. Pokazywanie takich scen jest obrzydliwe. I niech MTV nie pierdzieli, że "nie promują przemocy" bo ci uczestnicy łącznie z Jolą i Jackiem mają na Facebooku swoje "oficjalne"profile podpisane nazwą programu - czyli nadal wystepują w imieniu stacji Mtv i promują ją. Jeśli tak twórców programu kręci patologia i robia gwiazdę z prostytutki i alkoholiczki niech następny program zrobią w szpitalu psychiatrycznym, taki reality show z pacjentami.

    08.05.2018 12:55
  • blee (gość)

    co to za szmacisko.jej zachowanie jak mocno zużytej prostytutki.Obrzydliwa,wulgarna i odpychająca

    08.05.2018 12:28
  • Mgr Anna (gość)

    Fajne teraz są kobiety . W koncu mają jaja walczą o siebie ! Brawo ! Era niewolnicy isaury sie skonczyla

    08.05.2018 00:24
  • Ziut (gość)

    Nie wierzcie w skruchę tej patologicznej bandytki. Ona nie żałuje tego co zrobiła. Wręcz cieszy się z tego, że zrobiła mu krzywdę, bo na nią nie zwracał uwagi. Powinna zgnić w Tworkach. Tam jest jej miejsce!

    07.05.2018 23:23
  • Bożena (gość)

    Za to koszmarne pobicie niewinnego chłopaka szpilką po głowie powinno odpowiadać MTV. Cud, że ta kryminalistka go nie zabiła. Już odcinek wcześniej rzuciła mu w głowę otwartą puszkę z piwem i jakoś nikt z produkcji nie zareagował tylko pozwolono psychopatce znęcać się nad chłopakiem. Wielokrotnie pozwolono uczestnikom na agresję wobec siebie, a dotychczas wyleciał tylko Paweł.Psychopatka Jolka przekroczyła wszystkie możliwe granice agresji. Powinna za to siedzieć w więzieniu. Czy MTV długo jeszcze będzie promowało taką agresję w imię podniesienia słupków oglądalności. Teraz sytuacja już naprawdę przekroczyła wszelkie granice! Chcieliście mieć bandytyzm i próbę zabójstwa nienormalnej wariatki, to macie!!!!!!!!!!

    07.05.2018 23:20
  • Ania (gość)

    mtv nie toleruje przemocy?czyli praktycznie powinni wyrzucic większosc uczestnikow poczawszy od Małej Ani która w każdym sezonie z kimś się biła ,nie mówiąc już o sytuacji kiedy całą droge w aucie okładała Damiana pięsciami ,Alan nie raz obrażal uczestników gdyby nie szybka reakcja innych pobiłby Stiflera ,Klaudia rozwaliła reke ptysowi można tak dlugo wymieniać ...jak dla mnie to ws się kończy to żadna ekipa a stacja pokazała ''co mozna wojewodzie to nie tobie smrodzie''

    07.05.2018 20:32
  • Jasne (gość)

    Stacja jest przeciwnikiem przemocy... przecież główna bohaterka od pierwszego sezonu nakręca agresję wobec innych kobiet i nigdy nie pociągnięto jej do odpowiedzialności. Co miał w głowie reżyser pozwalając na montaż tego odcinka, który de facto kręcono jakiś czas temu? Oświadczenie pisane na kolanie efektem negatywnego odbioru sytuacji przez oglądających. Panowie Karki pilnujacy młodzieży w domu nie spieszyli sie do interwencji. Odpowiednio zmontowany skandal który niszczy dziewczynę w Polsce, tymczasem żadna hejtująca fanka nie przyznaje się do tego, że miała niejeden krwawy incydent czy w szkole czy na dyskotece. Jola miała pecha bo oglądała ją cała Polska więc owa konserwatywna młodzież życzy jej śmierci. W pierwszej kolejności powinien ponieść konsekwencje reżyser tego syfu, który Pół roku temu zacieral ręce na słupki oglądalności zamiast wyciąć odcinek. Po co w telewizji pokazuje się agresję? Trzeba być głupim by wierzyć, że "ku przestrodze" Tak się robi pieniądze na dzieciakach !

    07.05.2018 17:31