"Warsaw Shore" sezon 9. Wojtek odszedł z programu! Dlaczego? [OŚWIADCZENIE+ZDJĘCIA]

Wojtek Gola, który był związany z programem "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" od pierwszej edycji, postanowił opuścić show w trakcie trwania 9. sezonu! Swoją decyzją zszokował innych uczestników! Co się stało?

Multimedia

WARSAW SHORE: EKIPA Z WARSZAWY" - NIEDZIELA, GODZINA 23:00. MTV POLSKA

W ostatnim odcinku programu MTV Polska "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", Wojtek zaprosił na uroczystą kolację wszystkich uczestników 9. sezonu programu. Nie była to zwykła kolacja, a pożegnanie Wojtka z programem.

Gola, łamiącym się głosem, wygłosił, że jego przygoda z "Warsaw Shore" właśnie się zakończyła i chce w życiu skupić się na czymś innym, a nie tylko na imprezach. Pozostali uczestnicy również nie kryli wzruszenia, szczególnie, że Wojtek brał udział w każdej edycji programu i wydawał się monolitem "Warsaw Shore", bez którego trudno wyobrazić sobie program.

Jak zmienili się uczestnicy "Ekipy z Warszawy"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wojtek swoja decyzję skomentował w mediach społecznościowych:

Warsaw Shore, dziękuję za NIESAMOWITĄ przygodę! ❤️ Przeżyłem z Wami 9 sezonów, których nie zapomnę do końca życia! Zgłaszając się do programu nie spodziewałem się, że czekają na mnie najgrubsze imprezy, szalone atrakcje, poznam tak wiele wspaniałych osób, zdobędę niesamowite możliwości oraz taką rozpoznawalność! Chciałbym podziękować Ekipie, z którą przez te wszystkie lata bardzo mocno się zżyłem, całej Produkcji, w której pracują naprawdę zajebiści ludzie oraz MTV Polska za szansę, która na zawsze odmieniła moje życie! Dziękuję Wam, że mnie wspieracie i jesteście ze mną już od tylu lat!!! DZIĘKUJĘ!!! 😍 Nie zwalniamy tempa i realizujemy kolejne projekty, Au Au Auuu!!!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×