"Warsaw Shore - Summer Camp, oglądaj z dziewczynami" od 10 stycznia w MTV!

Uczestniczki programu "Warsaw Shore" wystąpią w kolejnej odsłonie programu. Tym razem będą komentować to, co działo się w czasie nagrywania "Warsaw Shore - Summer Camp".

Multimedia

"Warsaw Shore: Summer Camp" można było oglądać na antenie MTV Polska od 11 października 2015 roku do 3 stycznia 2016 roku, w każdą niedzielę o godz. 23.00. Produkcję oglądało średnio 116 tys. widzów, a więc o 15 tys. osób więcej niż poprzednią edycję.

Program nagrywany był podczas wakacji w Łebie. Na potrzeby programu uczestnicy zamieszkali w domu z basenem, obok którego utworzono dla nich sztuczną plażę. Oprócz imprez w Łebie uczestnicy odwiedzali też inne nadmorskie miasta, gdzie bawili się w klubach.

CZYTAJ TAKŻE:

BLIŹNIACY W "WARSAW SHORE"? SPRAWDŹ, KIM SĄ NOWI UCZESTNICY! [ZDJĘCIA]
"WARSAW SHORE". NOWA UCZESTNICZKA PROGRAMU - KLAUDIA [ZDJĘCIA]

Już od 10 stycznia 2016 r. MTV Polska pokazywać będzie 7 nowych odcinków, w których uczestniczki poprzednich edycji oglądają i komentują "Warsaw Shore - Summer Camp". W programie wystąpią: Ewelina Kubiak, Ania "Mała" Aleksandrzak, Klaudia Stec i Magda Pyznar. W poszczególnych odcinkach pojawią się także inni goście. Premiera w każdą niedzielę o godz. 23.00.

MTV Polska szykuje też piątą edycję "Warsaw Shore", która ma wejść na antenę wiosną 2016 r. W nowej serii zabraknie Alana Kwiecińskiego, który zrezygnował z udziału w programie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×