"Warsaw Shore". Trybsonowie na romantyczny wakacjach w Hiszpanii! Zobacz, jak Elizka i Trybson bawią się bez dzieci!

Elizka i Trybson z "Warsaw Shore" zdecydowali się na romantyczny wyjazd do Hiszpanii. Małżeństwo odpoczywa najprawdopodobniej bez dzieci - para chętnie relacjonuje swoje wakacje, ale do tej pory nie podzielili się rodzinną fotografią z córkami. Zobaczcie, jak Elizka i Trybson szaleją w słonecznej Hiszpanii!

Multimedia

Elizka i Trybson z "Warsaw Shore" na wakacjach w Hiszpanii

Trybsonowie to pierwsze małżeństwo z programu "Warsaw Shore". Para, która poznała się na planie kontrowersyjnego programu MTV sformalizowała swój związek wiosną 2017 roku. Elizka i Trybson z "Warsaw Shore" wychowują dwie urocze córeczki, ale dziewczynki nie pojawiły się do tej pory na zdjęciach z romantycznych wakacji w Hiszpanii. Szczęśliwe małżeństwo relacjonuje swoją podróż na Instagramie.

Miłość nie ma być wyścigiem, ciągłym strachem, że się nie wystarcza, albo zrobi się coś nie tak. Miłość ma uspokajać, dawać oparcie. Motywować, a nie bezmyślnie krytykować. Wymagać, ale też dawać wiele w zamian. Uskrzydlać. Uszczęśliwiać. Sprawiać, że wszystko wydaje się możliwe. Poprawiać humor w ciężkich chwilach. I ta miłość to nie tylko momenty pękające od emocji, ale także spokój. Pocałunek na dobranoc i dzień dobry.. ' 🖤 - Cztery Wieki Później - podpisała jedno ze zdjęć Elizka Trybała.

Magda Pyznar jest w ciąży! Uczestniczka programu MTV dumnie prezentuje ciążowy brzuszek!Zobacz więcej

Elizce w miłosnych wyznaniach na Instagramie wtóruje oczywiście mąż. -Z Tobą na koniec świata i jeszcze dalej - napisał na swoim profilu Paweł Trybała. Zobaczcie, jak Trybsonowie szaleją w słonecznej Hiszpanii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×