"Warsaw Shore". Wiktoria Sypucińska w perłowym wdzianku na imprezie "Playboya". Kiedy rozbierana okładka? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wiktoria Sypucińska z "Warsaw Shore" pojawiła się na gali Samochód Roku Playboya. Uczestniczka kontrowersyjnego show pozowała na ściance w kusym, perłowym wdzianku. Czy jej sesja w magazynie jest już tylko kwestią czasu?

Multimedia

Wiktoria Sypucińska pojawiła się ostatnio na gali "Samochód Roku Playboya". Aspirująca celebrytka przykuła uwagę zgromadzonych kusą sukienką. Uczestniczka "Warsaw Shore" pozowała bowiem na ściance odziana jedynie w sztuczne perły. Opinie internautów na temat jej stylizacji są podzieleni.

Niespodzianka dla Stiflera, tarot i męskie łzy w nowym odcinku! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niektórzy porównują Wiktorię Sypucińska do Donateli Versace. Inni sugerują, że miłośniczka zabiegów w salonach medycyny estetycznej przesadziła z poprawianiem urody.

Naprawdę już mało w niej kobiecości. Straszne kompleksy. Terapia może jakaś? - napisał jeden z internautów

SPRAWDŹ! Premierowe odcinki Warsaw Shore wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy sesja okładkowa Wiktoria Sypucińska w magazynie dla panów jest już tylko kwestią czasu? Co sądzicie o jej stylizacji na gali Samochód Roku Playboya? Zobaczcie zdjęcia Wiktorii Sypucińskiej z "Warsaw Shore" w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×