"Warto rozmawiać" 3.11.2016. Jan Pospieszalski o przyznawaniu obcokrajowcom praw do opieki nad dziećmi [WIDEO]

O tym, czy miłośc matki do dziecka może wygrać z bezduszną biurokracją porozmawia ze swoimi gośćmi Jan Pospieszalski w kolejnym odcinku programu "Warto rozmawiać".

Multimedia

"WARTO ROZMAWIAĆ" W CZWARTEK, 3.11.2016 O GODZ. 22:25 W TVP1!

Tym razemw programie Jana Pospieszalskiego poruszony zostanie temat przyznawania prawa do wychowywania dzieci obcokrajowcom. Prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi zastanawiać się będzie nad tym, jak można pomóc kobietom, które walcząc o dobro dziecka, ukrywają się z nim w Polsce.

W studio pojawią się goście, którzy jak zwykle reprezentować będą rozmaite opcje i poglądy, nieraz skrajnie różne. Wśród nich będą matki, adwokaci i wiceminister sprawiedliwości, Michał Wójcik.

Dyskusja w programie będzie starciem argumentów i poszukiwaniem możliwych rozwiązań. Głos w programie będą mogli zabrać także widzowie poprzez #wartorozmawiac na Facebooku i Twitterze.

Komentarze

Skomentuj
  • Grażyna (gość)

    jesteś zerem

    05.01.2017 23:08
  • Grazyna (gość)

    Pospieszalski jesteś zerem

    05.01.2017 23:06
  • danuta (gość)

    Sławek,nie trzeba się gzić za granicą,żeby mieć dziecko z obcokrajowcem,a Ty z kim się gzisz może z facetem,to dzieci z tego nie będzie

    04.11.2016 15:31
  • M. (gość)

    Ja nie mam przy sobie córki juz 7 lat . Czy jest ktos ....albo czy jest takie prawo by mi ...by Nam pomóc ?

    03.11.2016 23:49
  • Sandra (gość)

    Pan Minister Michal Wojcik to człowiek godny zaufania pomaga wszystkim to polityk ktory mysli o innych o ludziach jest człowiekiem madrym a przy okazji skromnym jest dla nas nadzieja ze sprawiedliwośc istnieje

    03.11.2016 23:34
  • belferig@wp.pl (gość)

    DOBRO DZIECKA W KAŻDEJ TAKIEJ SPRAWIE JEST I POWINNO BYĆ ZAWSZE NAJWAŻNIEJSZE. KAŻDA STRONA BARDZO DOKŁADNIE I Z WIELKA WRAŻLIWOŚCIĄ WYSŁUCHANA. WSZELKIE TAKIE DECYZJE MOGŁA BY PODEJMOWAĆ GRUPA OSÓB A NIE TYLKO SĘDZIA.

    03.11.2016 23:26
  • Sławek (gość)

    trzeba było się nie gzdzic za granicą tylko być Polakiem nie byłoby problemu nie współczuję.

    03.11.2016 23:11
  • Sławek (gość)

    Moim zdanie8 Polki dla Polaków Polacy dla Polek. I po problemie

    03.11.2016 23:10
  • agnes (gość)

    Moje dziecko tez mi Zabrali tydz temu