"Warto rozmawiać" 5.04.2016. Jak katastrofa smoleńska zmieniła Polskę? [WIDEO]

W kolejnym odcinku "Warto rozmawiać" Jan Pospieszalski poruszy temat katastrofy smoleńskiej. Zobacz zapowiedź programu!

Multimedia

"WARTO ROZMAWIAĆ" ODCINEK 5. WE WTOREK, 5.04.2016 O GODZ. 21:25 W TVP1!

Na kilka dni przed 6. rocznicą katastrofy smoleńskiej, Jan Pospieszalski porozmawia ze swoimi gośćmi o tym, jak to wydarzenie wpłynęło na Polskę i Polaków. Co po sześciu latach wiadomo o tej katastrofie? Na ile skuteczne są starania o odzyskanie wraku samolotu i czarnych skrzynek? Między innymi o to zostaną zapytani goście programu.

Jak zwykle, głos w programie będą mogli zabrać także widzowie poprzez #wartorozmawiac na Facebooku i Twitterze.

Przypomnijmy, że w katastrofie rządowego samolotu Tu-154 zginął prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką oraz 94 inne osoby, mające reprezentować Polską podczas obchodów zbrodni katyńskiej pod Smoleńskiem. Wśród nich byli m.in. ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, parlamentarzyści ze wszystkich partii, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP oraz pracownicy Kancelarii Prezydenta.

Zobacz zapowiedź programu!

CZYTAJ TAKŻE:

"WARTO ROZMAWIAĆ". ZAMACHY W BRUKSELI PRZYCZYNĄ ZMIAN W ODCINKU [WIDEO]
"WARTO ROZMAWIAĆ". TOMASZ KAROLAK NIE WEŹMIE UDZIAŁU W PROGRAMIE JANA POSPIESZALSKIEGO. DLACZEGO? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Feliks (gość)

    Oglądałem ten świetny program na TV Polonia Niestety spokojny, wyważony tok dyskusji rujnował jeden Pan - Tokarski Co jego wypowiedź, to należałoby komentować i wyjaśniać wyjątkowe podłości, którymi się posługiwał Można mieć różne punkty widzenia ale powiedzenie że wszystko jest wyjaśnione, że poszukiwanie różnych przesłanek technicznych czyli dochodzenie do prawdy jest grą polityczną - pogarda dla ofiar w tym śp. Prezydenta świadczy, że ten gość po prostu ma trudności ze zrozumieniem tego co jest mówione i co się wokół niego dzieje Należy mentalnie do jakiejś obcej nawet logice odmiany cywilizacji Zaprogramowany i to, i powtarzam, podły automat propagandowy Tylko takie określenie jest tu możliwe. Kompromitacja założenia programu - warto rozmawiać bo ten człowiek nawet nie rozumie słowa rozmowa. Z takimi - i to nie ze względu na poglądy a zanik umiejętności słyszenia i myślenia - nie warto rozmawiać. Może o taki efekt temu panu chodziło? Podziwiam cierpliwość Prowadzącego i opanowanie red Sakiewicza

    06.04.2016 11:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×