"Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego we wtorki w TVP1. Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Na antenę TVP powraca program Jana Pospieszalskiego. "Warto rozmawiać" będzie można oglądać we wtorki. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"WARTO ROZMAWIAĆ" OD WTORKU, 1 MARCA O GODZ. 21:25 W TVP1!

Nowy prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski poinformował już oficjalnie o tym, że na antenę wraca program Jana Pospieszalskiego, "Warto rozmawiać". - Mieliśmy niewiele czasu, dlatego dziękuję Jankowi, że szybko udało mu się wymyślić nową formułę programu" - wskazał Kurski.

– Spór, naturalny w demokracji, w Polsce przybrał formę ostrego podziału. Krzyczą okładki gazet, agresywne tytuły walą po oczach, przez telewizyjne i radiowe studia przetaczają się kłótnie. Konflikt zdominował przestrzeń publiczną. Z parlamentu przeniósł się na ulice, wdziera się do naszych domów – mówi Jan Pospieszalski.

Czy w takim świecie jest jeszcze miejsce na rozmowę? "Rozmowa, tak jak ją rozumiemy, nie ucieka od sporów i konfliktów. Nie oczekuje też łatwych konkluzji, ani nie obiecuje rozstrzygnięć gdzie będą zwycięzcy i pokonani. Zakłada jednak minimum dobrej woli potrzebnej do poszukiwania prawdy. Daje nadzieję na znalezienie choćby niewielkiej cząstki wspólnej. Dlatego warto rozmawiać" - zapowiadają autorzy programu.

Zobacz zwiastun!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×