wasyl wasyłyk

"Korona królów" odcinek 399. Królowa Jadwiga umiera! W którym odcinku Dagmara Bryzek ostatni raz pojawi się w serialu? Jak zakończy się 3. sezon serialu?

Wielkimi krokami zbliża się koniec 3. sezonu serialu "Korona królów", który niestety jednoznacznie wiąże się ze śmiercią postaci królowej Jadwigi, w którą wciela się młoda aktorka Dagmara Bryzek. W którym odcinku pojawi się po raz ostatni? Jak zakończy się 3. sezon "Korony królów"? Sprawdźcie!

05.10.2020Korona królów

"Korona królów". Wasyl Wasyłyk pochwalił się żoną! Druga połówka serialowego Władysława Jagiełly też jest aktorką!

Wasyl Wasyłyk jest ukraińskim aktorem, jednak jego życie zawodowe dość mocno opiera się na Polsce. Najpierw zagrał w "Wołyniu" Wojciecha Smarzowskiego, a teraz jest gwiazdą serialu "Korona królów", gdzie wciela się w postać Władysława Jagiełly. Sympatyczny aktor jest też coraz aktywniejszy w mediach społecznościowych, gdzie właśnie... pochwalił się swoją żoną!

30.06.2020Korona królów

"Korona królów". Wasyl Wasyłyk pochwalił się wyjątkowym zdjęciem! Jak odtwórca roli Władysława Jagiełly wyglądał w dzieciństwie?

"Korona królów", chociaż spadła na nią ogromna krytyka, jest jednym z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Widzom bardzo przypadły do gustu odcinki, w których głównym bohaterem stał się Władysław Jagiełło i jednocześnie pokochali Wasyla Wasyłyka, ukraińskiego aktora, który wciela się w rolę naszego króla.

28.04.2020Korona królów

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×