"Wataha 3". Leszek Lichota, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczak o nowych odcinkach. "Wyjaśnią się niedokończone historie z poprzednich sezonów"

"To najlepszy sezon" - tak o trzeciej odsłonie serialu "Wataha" mówią aktorzy: Leszek Lichota, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczak. Czym tym razem zaskoczy widzów historia o pogranicznikach pełniących służbę w Bieszczadach? Więcej informacji w tekście poniżej!

Multimedia

"Wataha" sezon 3. - premiera w piątek, 6.12.2019 o godz. 20:10 w HBO! - sprawdź program tv

"Wataha" już 6 grudnia powraca z 3. sezonem. Nowe odcinki będą opowiadały o przekraczaniu granic. Rebrow, Dobosz i reszta bohaterów dojrzewają, zmieniają się, weryfikują dawne prawdy i przekonania, a twórcy serialu testują ich granice. Widzowie będą mogli się przekonać, komu z nich uda się pozostać wiernym swoim ideałom, a kto po drodze będzie musiał nagiąć i złamać swoje zasady.

Też czytając pierwszą wersję scenariusza miałem takie: No ale zaraz, to wracamy, do tego, co już było... otóż nie. To jest powrót do reguł gry pewnych, ale już na zasadzie bardziej wytrawnych graczy. - ocenił Leszek Lichota.

3. sezon najlepszy? Byliśmy na planie i sprawdziliśmy, co szykują twórcy!Zobacz więcej

-Cóż jeszcze możemy opowiedzieć? - zastanawiała się Dagmara Bąk zanim przeczytała scenariusze 3. sezonu "Watahy". Jak się jednak okazuje, scenarzyści serialu HBO znowu spisali się na medal, a odtwórczyni Agi Małek w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznała, że 3. sezon ma sens.

Dużo historii z poprzednich serii tłumaczy się teraz - dodał Maciej Mikołajczyk.

Co jeszcze o 3. sezonie "Watahy" ujawnili odtwórcy głównych ról? Zobacz wideo poniżej!

Zobacz galerię

O 3. sezonie serialu "Wataha"

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

W trzecim sezonie Watahy występują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff i Piotr Żurawski. W tym sezonie dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko, a także Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×