"Wataha". Aleksandra Popławska pokazała córkę. Antonina Kalita pójdzie śladami rodziców?

Aleksandra Popławska, gwiazda serialu "Wataha", postanowiła pochwalić się swoją córką! Zobaczcie, jak prezentuje się Antonina Kalita! Podobna do mamy?

Multimedia

ANTONINA KALITA - KIM JEST?

Aleksandra Popławska to jedna z tych polskich aktorek, która bardzo mądrze gospodaruje mediami społecznościowymi. Nie znajdziemy tam zbędnych rzeczy, a jedynie treści, które Aleksandra Popławska sama chce udostępnić światu.

Teraz gwiazda serialu "Wataha" postanowiła pokazać swoją córkę! Antonina Kalita to córka Aleksandry Popławskiej i jej męża aktora Marka Kality. Co ciekawe, przy okazji Popławska poinformowała o nietypowej formie edukacji córki (pisownia oryginalna):

Moja córka zdała dziś ostatni egzamin, w ósmej klasie była na EDUKACJI DOMOWEJ i od dzisiaj ma WAKACJEEEE!!! To był wspaniały dla nas rok, bez zrywania się o świcie , bez stania w korkach, bez miliona kartkówek, klasówek , bez stresu, z większą ilością czasu dla siebie, więcej rodzinnych spokojnych śniadań i rozmów o literaturze i sztuce oraz o tym „czego w szkole by nie powiedzieli”. Wszystkim polecam choć na chwile oderwać się od systemu!!! Teraz planujemy wspólny wypad... może w Bieszczady ;) Jakieś propozycje?

Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków serialu HBO! Borys Szyc dołączył do obsady!Zobacz więcej

Fani aktorki są wprost zachwyceni Antoniną. Jaka Mama taka Córka ❤️❤️❤️, twarz twoja córka ma stworzoną na aktorkę.....bez kitu, Wygladacie jak siostry❤️sliczne😍 - to tylko część komentarzy, jakie znajdziemy na profilu Aleksandry Popławskiej. Też uważacie, że za kilka lat Antonina Kalita pójdzie śladami swoich rodziców i zostanie aktorką?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×