"Wataha". Drugi sezon od kulis. Aktorzy pokazują prywatne zdjęcia z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Drugi sezon serialu "Wataha" dobiegł końca. Co działo się za kulisami produkcji HBO? Aktorzy pokazali w sieci prywatne zdjęcia z planu. Prokurator Dobosz z bałwanem i roześmiany Rebrow - musicie to zobaczyć!

Multimedia

"Wataha" to niekwestionowany hit tej jesieni. Wskrzeszony po kilku latach serial HBO spotkał się z dużym uznaniem widzów i krytyków. Drugi sezon, w którym zobaczyliśmy dalsze losy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska), Rebrowa (Leszek Lichota), Markowskiego (Andrzej Zieliński) czy Łuczaka (Jacek Lenartowicz) dobiegł jednak końca. Finałowy, 6. odcinek serialu "Wataha" pozostawił twórcom otwartą furtkę do kontynuacji. Zanim jednak dowiemy się, czy HBO zdecyduje się na realizacje kolejnego sezonu, możemy zobaczyć, co działo się za kulisami 2. sezonu "Watahy".

Siarczysty mróz, 40 centymetrów śniegu i sceny na zamarzniętym jeziorze, czyli 2. sezon od kulis [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorzy pokazali w sieci prywatne zdjęcia z planu, na których widzimy m.in. prokurator Dobosz pozującą przy bałwanie czy roześmianego Rebrowa w towarzystwie Łuczaka. Prywatne zdjęcia aktorów z planu 2. sezonu serialu "Wataha" możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×