"Wataha". HBO przesuwa datę premiery 3. sezonu! Nowe odcinki później niż planowano!

Uległ zmianie termin premiery 3. sezonu serialu "Wataha". W środę (25.09) HBO poinformowało, że nowe odcinki "Watahy" zobaczymy później niż planowano! Skąd ta zmiana? Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu "Watahy"?

Multimedia

"WATAHA 3" NOWA DATA PREMIERY

Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu "Wataha" była początkowo zaplanowana na 30 października 2019 r. W środę (25.09) HBO poinformowało jednak, że nowe odcinki zobaczymy później niż planowano. Premiera trzeciego sezonu "Watahy" została przesunięta na 6 grudnia br.

Przypominamy, że 3. sezon "Watahy" wyreżyserowały: Olga Chajdas i Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. W tym sezonie do obsady dołączyli Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Teaser nowych odcinków już jest! Rebrow wróci do służby, ale będzie musiał zmierzyć się z własnymi demonami!Zobacz więcej

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

W trzecim sezonie Watahy występują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff i Piotr Żurawski. W tym sezonie dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko, a także Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Zobacz galerię

"Wataha 3" - zwiastun HBO:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×