"Wataha". Kto jest kim w serialu HBO? Poznaj bohaterów produkcji [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wataha" - kim są bohaterowie hitowego serialu HBO? Co wiemy o głównych postaciach znanych z 1. sezonu oraz tych nowych, które pojawiły się w fabule "Watahy" dopiero niedawno? Kto jest kim?

Multimedia

Drugi sezon serialu "Wataha" cieszy się dużą popularnością i uznaniem krytyków. W głównych rolach ponownie możemy oglądać Leszka Lichotę (Rebrow) i Aleksandrę Popławską (prokurator Dobosz). Co wiemy o tych postaciach? Kim są pozostali bohaterowie serialu "Wataha"? W nowym sezonie "Watahy" do ekipy serialu dołączyli Grzegorz Damięcki, Matylda Damięcka, Weronika Humaj, Piotr Żurawski oraz Anna Donchenko. Kogo zagrali w "Watasze"? Co o nich wiemy?

W galerii znajdziecie najważniejsze informacje o bohaterach 2. sezonu serialu "Wataha". Przypominamy również, co działo się w ich wątku w 1. sezonie.

Zobacz galerię

W 2. sezonie "Watahy" akcja serialu rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granice, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i pełna obaw wraca w Bieszczady.

Markowski jest kretem? Czy Rebrow przeżyje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Reżyserami drugiego sezonu Watahy są Kasia Adamik (Boisko bezdomnych, Wataha I) oraz Jan P. Matuszyński (Deep Love, Ostatnia Rodzina). Scenariusz napisali Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka, Bartosz Janiszewski oraz Marta Szymanek. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek. Autorem muzyki do serialu jest Łukasz Targosz. W produkcji zostały wykorzystane również utwory zespołu Tołhaje pochodzące z przygotowywanej właśnie płyty pt. Mama Warhola. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentami ze strony ATM GRUPA są Artur Kowalewski i Andrzej Muszyński.

2. sezon będzie hitem - oto 6 powodów [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Aleksandra Popławska o swojej bohaterce w 2. sezonie serialu "Wataha":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×