"Wataha" sezon 2. odcinek 5. Alsu i Halit w niebezpieczeństwie! Grzywa ich zabije? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wataha" sezon 2. odcinek 5. Co się wydarzy? Alsu i Halit będą w poważnym niebezpieczeństwie! Czy Grzywa ich zabije? Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku "Watahy". Kiedy premiera?

Multimedia

"Wataha" sezon 2. odcinek 5. Co się wydarzy?

Piąty odcinek serialu "Wataha" wyreżyserował Jan P. Matuszyński, potrwa on nieco ponad 57 minut. Sytuacja w Bieszczadach zagęszcza się. Alsu i Halit trafiają do ośrodka dla uchodźców, a tam spotykają prokurator Dobosz. -Możesz mi pomóc złapać człowieka, który wymordował takich jak ty - prokurator spróbuje nakłonić Ukrainkę do współpracy. Tymczasem mały Halit odkrywa makabryczną zbrodnię. Niedługo potem w ośrodku wybucha pożar, a ludzie Grzywy i Cienia chcą pozbyć się jedynych świadków zbrodni w retortach. Czy Rebrowowi uda się uratować Alsu i jej dziecko?

Grzegorz Damięcki w serialu. Kogo zagra? "Wydaje się, że jest bardzo porządny" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Wataha" sezon 2. zwiastun:

"Wataha" sezon 2. odcinek 5. Kiedy premiera?

Premiera 5. odcinka 2. sezonu serialu "Wataha" odbędzie się w niedzielę, 12 listopada, o godz. 20:10 w HBO. Przypominamy, że ten odcinek jest już dostępny w HBOGO, gdzie kolejne epizody serialu "Wataha" pojawiają się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w HBO.

Zobacz galerię

Przypominamy, że drugi sezon serialu "Wataha" składa się z 6. odcinków. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski oraz Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony ATM GRUPA są Artur Kowalewski i Andrzej Muszyński. Pierwszy sezon serialu HBO "Wataha" okazał się dużym sukcesem, a jego oglądalność w Polsce trzykrotnie przerosła kultową "Grę o tron".

Rewelacyjna oglądalność 2. sezonu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aleksandra Popławska o swojej bohaterce w 2. sezonie serialu "Wataha":

Komentarze

Skomentuj
  • Tomi (gość)

    Traktuja odbiorcow jak chamow i zwyrodnialcow lansujac w tym filmie przeklenstwo za przeklenstwem niczym gowno na talerzu.To ma byc kultora?

    08.11.2017 00:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×