"Wataha" sezon 3. Aleksandra Popławska o nowych odcinkach serialu HBO: Będzie inaczej!

Serial "Wataha" powróci z 3. sezonem. W nowych odcinkach ponownie zobaczymy Aleksandrę Popławską, czyli serialową prokurator Igę Dobosz. Nam udało się krótko porozmawiać z aktorką o 3. sezonie "Watahy". Czego możemy się po nim spodziewać?

Multimedia

Pod koniec 2018 roku HBO podało do informacji, że zamierza kontynuować serial z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych. 3. sezon "Watahy" jest już w przygotowaniu. Zdjęcia do nowych odcinków ruszyły na początku lutego br. i potrwają do czerwca.

Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon "Watahy". Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówi Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

Finałowy odcinek 2. sezonu "Watahy" pozostawiał twórcom otwartą furtkę - Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) dostał bowiem propozycję powrotu do służby. W nowych odcinkach dowiemy się zapewne, czy ją przyjął i jak potoczyły się losy pozostałych bohaterów - prokurator Dobosz, Markowskiego i Łuczaka.

Ruszyły prace na planie 3. sezonu! Ekipa znowu wyrusza w Bieszczady!Zobacz więcej

Ostatnio mieliśmy okazję podpytać serialową prokurator Dobosz, czyli Aleksandrę Popławską o powrót "Watahy". Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach?

Zdjęcia kręcone częściowo wiosną, więc zupełnie inne plenery, inna przyroda będzie pracowała w tle - zdradziła nam Aleksandra Popławska.

Co czeka prokurator Dobosz w 3. sezonie "Watahy"? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×