"Wataha" sezon 3. HBO ujawnia pierwsze szczegóły! Kto w obsadzie? Co się wydarzy? [ZDJĘCIA]

"Wataha" - polski serial produkcji HBO powróci z 3. sezonem! Akcja znowu będzie rozgrywać się w Bieszczadach, a kto wystąpi w serialu? W finale 2. serii Wiktor Rebrow dostał propozycję powrotu do służby.

Multimedia

"Wataha" - 3. sezon w 2019 roku!

HBO potwierdza rozpoczęcie przygotowań do trzeciego sezonu "Watahy". Na plan serialu wracają Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lutym przyszłego roku.

"Wataha". Najlepszy polski serial ostatnich lat? [KOMENTARZ+WIDEORECENZJA]Zobacz więcej

- Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon "Watahy". Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówi Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

Johnathan Young, VP Original Programming and Production z HBO Central Europe wskazuje natomiast:

Cieszymy się, że możemy powrócić do wyjątkowej scenerii Bieszczad, by zrealizować kolejny sezon jednego z naszych najbardziej popularnych seriali. Jak udowodniły poprzednie sezony "Watahy" oraz nasz najnowszy polski serial "Ślepnąc od świateł" jest zapotrzebowanie na polskie produkcje nie tylko na lokalnym rynku, ale również w Europie Środkowej i poza nią.

Te seriale powrócą w 2019 roku! Na które czekacie najbardziej? [DATY PREMIER+GALERIA]Zobacz więcej

Za scenariusz trzeciego sezonu "Watahy" odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński. Oba dotychczasowe sezony "Watahy" można oglądać w HBO GO.

Zobacz galerię

"Wataha" - tak było na planie 2. sezonu

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Xyz (gość)

    Bardzo się cieszę!

    27.01.2019 22:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×