"Wataha" sezon 3. odcinek 2. Dobosz i Alsu wracają w Bieszczady. Na jaw wychodzi prawda o Wiśniaku! [CO SIĘ WYDARZY?]

Kto zabił Markowskiego? To pytanie zadają sobie widzowie po premierze 3. sezonu "Watahy". W kolejnym odcinku ruszy śledztwo w tej sprawie. Rebrow i Dobosz znowu będą musieli współpracować. Na jaw wyjdzie też prawda o Wiśniaku! Jaką tajemnicę skrywa? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku 3. sezonu "Watahy".

Multimedia

"Wataha" sezon 3. odcinek 2. - co się wydarzy?

W premierowym odcinku 3. sezonu "Watahy" komendant Markowski (Andrzej Zieliński) został zamordowany. W kolejnym epizodzie rusza śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa w domu Gauzy. Rebrow (Leszek Lichota) stara się odkryć prawdę o śmierci przyjaciela. Najpierw udaje mu się namówić Dobosz (Aleksandra Popławska) do powrotu w Bieszczady.

"Wataha 3". Rebrow musi wrócić do przeszłości, czyli nowe porządki na polsko-ukraińskiej granicyZobacz więcej

Pani prokurator od razu bierze się do pracy i przesłuchuje młodego Gauzę (Filip Gurłacz). W góry, na jej prośbę wraca też Alsu Karimow (Anna Donchenko), która w ośrodku dla uchodźców próbuje wyciągnąć informacje ze świadka. Tam też dochodzi do spotkania byłych kochanków.

Tymczasem podczas patrolu Rambo (Maciej Mikołajczyk) i Semy dochodzi do strzelaniny. Rebrow dostaje reprymendę od pułkownika Kuczera (Borys Szyc). Na jaw wychodzi też prawda o Wiśniaku (Piotr Żurawski)! Jaką tajemnicę skrywa człowiek Cinka?

Aktorzy opowiadają o nowych odcinkach. "Wyjaśnią się niedokończone historie z poprzednich sezonów"Zobacz więcej

W drugim odcinku 3. sezonu "Watahy" poznamy też bliżej postać Barkovej (Evgenia Akhremenko), dla której pracował stary Gauza. Szefowa ukraińskich przemytników będzie kluczową postacią 3. sezonu "Watahy". W 2. odcinku 3. sezonu dojdzie do jej spotkania z Rebrowem podczas konferencji w Przemyślu.

"Wataha" sezon 3. odcinek 2. zwiastun:

"Wataha" sezon 3. odcinek 2. - kiedy premiera?

Premiera 2. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha" odbędzie się w piątek, 13 grudnia, o godz. 20:10 w HBO. Tego samego dnia odbędzie się też jego premiera w HBO GO.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×