"Wataha" sezon 3. Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków serialu HBO! Borys Szyc dołączył do obsady!

Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO "Wataha", który reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Zdjęcia potrwają do czerwca. Mamy dla Was pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków!

Multimedia

"WATAHA 3" - KIEDY PREMIERA?

Na planie trzeciego sezonu "Watahy" pracują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremnko (Viktor, General Commander).

Borys Szyc zagra Kuczera, wysoko postawionego pułkownika, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu i z jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Evgenia Akhremenko pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii, jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie musi być zawsze o krok do przodu.

Aleksandra Popławska o nowych odcinkach serialu HBO: Będzie inaczej!Zobacz więcej

Borys Szyc, w rozmowie z portalem Nowiny24.pl, skomentował swoją rolę:

Nazywam się Kuczer. Pojawiam się z zewnątrz i jestem wysoko postawionym oficerem, dokładnie pułkownikiem. Mam poustawiać pewne sprawy, ponieważ zrobił się bałagan. Mówię dość tajemniczo, ale tyle mogę. No… chyba, że posiedzimy z dziennikarzami troszkę dłużej w tej winnicy to, kto wie? – humor i jego nie opuszcza. - Markowski musi się liczyć z moim zdaniem i rozkazami. Fakt, że przyjeżdżam z bazy w Przemyślu na pewno kolegów bardzo irytuje, a mnie zaciemnia obraz tego, co się naprawdę dzieje. Mam i ja pewne swoje tajemnice, które ukrywam dosyć skrzętnie przed wszystkimi, nie tylko przed wami.

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Ruszyły prace na planie 3. sezonu! Ekipa znowu wyrusza w Bieszczady!Zobacz więcej

Kasia Adamik uchyla rąbka tajemnicy odnośnie do klimatu 3. sezonu "Watahy":

  • Będzie mroczniejszy, bardziej realistyczny i troszkę ambitniejszy. Jestem zachwycona pierwszymi scenami, częściami podmontowanych odcinków, które już widziałam. Mam wrażenie, że to kino na światowym poziomie.

Wszyscy jednak i tak zastanawiają się, co dalej z Wiktorem Rebrowem, w którego wciela się Leszek Lichota. Aktor rozwiewa wątpliwości:

Wracam do służby w Straży Granicznej. Świat nie znosi próżni, więc na miejsce bandziorów, których udało się zlikwidować, weszli nowi. Groźniejsi, brutalniejsi, z większymi powiązaniami i możliwościami. Rebrow wraz z całą ekipą i watahą musi znowu stawić temu czoła. Przez to, co przeżył, przeszedł, stracił zaufanie do świata i ludzi, działa trochę na uboczu, sam. Niektórzy mają mu za złe ten powrót. Uważają, że nie powinien, bo ciążą na nim zdarzenia z przeszłości. Drudzy uznają go za bohatera, który poświęcił prywatne i zawodowe życie, zaryzykował.

ALEKSANDRA POPŁAWSKA O 3. SEZONIE "WATAHY"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×