"Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" odcinek 7. w niedzielę, 14.12.2014 [ZDJĘCIA]

Po alkoholu puszczają zarówno hamulce, jak i wodze fantazji. A jaki numer wywiną tym razem bohaterowie programu ESKA TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”? Patryk, Michał i Filip zapraszają do wspólnej zabawy mocno zakropionej napojami wysokoprocentowymi już 14 grudnia o godz. 23:00 na antenie ESKA TV.

Multimedia

Patryk pochodzi z Warszawy. Mieszka wraz z mamą i ojczymem. Nie pracuje, ale zdarza mu się, że pomaga ojczymowi, który prowadzi firmę budowlaną. Ponieważ i tak dostaje pieniądze od rodziców, nie przykłada się zbyt sumiennie do żadnej pracy. Niemałe kieszonkowe wydaje zazwyczaj na imprezy ze znajomymi. Zdarza się, że potrafi jednej nocy przepuścić nawet 1000 złotych na alkohol – pije głównie whiskey, a jak wiadomo – dobra whiskey kosztuje. Na imprezach bywa nieobliczalny. Na jednej z domówek u kolegi rozebrał się do naga, następnie wybiegł na piętro, gdzie natknął się na babcię gospodarza i doprowadził ją prawie do zawału serca. Gdy Patryk nie imprezuje, swój wolny czas spędza z dziewczyną Martą lub na marzeniech o motorze KTM, który chce sobie sprawić, jak tylko zrobi prawo jazdy.

Imprezka Patryka zacznie się klasycznie – zaprosi kamerę ESKA TV najpierw na bifor w jednym z warszawskich apartamentów, następnie brygada przeniesie się do klubu Hula Kula.

Michał mieszka z dziadkami na warszawskim Bródnie, gdzie przeprowadził się z Konstancina, by być blisko swojej dziewczyny. To jedyny jak dotychczas uczestnik „Wczorajszych”, który stroni od alkoholu. Od pewnego czasu na poważnie zajął się kulturystyką. Z tego powodu rzucił nawet dalszą naukę, by w spokoju zrobić kurs trenera kulturystyki i móc w przyszłości realizować swoją pasję. Co ciekawe, jeszcze do niedawna Michał był całkiem inny - nadużywał alkoholu i papierosów, chodził na „ustawki”, co chwilę zmieniał dziewczyny. Obecnie to odmieniony chłopak - trochę za sprawą sportu, ale w znacznej mierze dzięki swojej ukochanej.

Michał chce zorganizować nieziemską balangę, która rozpocznie się u niego w domu, a następnie przeniesie do klubu Park. Choć deklaruje, że nie pije już tak jak kiedyś, nigdy nic nie wiadomo. Jeśli imprezka się rozkręci, a Michał przegapi ostatni kontrolowany kieliszek, to niewykluczone, że powrócą dawne przyzwyczajenia...

Filip pochodzi z Krakowa. Na co dzień zajmuje się kosmetyką, wizażem i charakteryzacją, a także piercingiem i skaryfikacją. Wciąż się dokształca – obecnie uczy się w Gdyni w jednej z najlepszych szkół wizażu w Polsce. To postać niewątpliwie nietuzinkowa, połączenie dwóch osobowości – sympatycznego Filipa z nieobliczalnym alter ego o imieniu Holly. Jest crossdresserem – miesza style, lubi damskie ubrania i kobiecy look.

Filip nie zawsze ma ochotę na szalone imprezy i bywa, że przesiaduje weekendami w domu. Jednak gdy znajomym uda się namówić go na balangę, Filip nie ma sobie równych. Upija się do nieprzytomności, tańczy na stołach, szaleje do białego rana i bez opamiętania. Filip do Warszawy przyjeżdża wraz z grupą znajomych. Imprezę rozpoczną od bifora w wynajętym apartamencie. Następnie udadzą się do jednego z warszawskich klubów.

Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia, o godz. 23:00 na antenie ESKA TV zostanie wyemitowany 7. odcinek programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×