"Web Therapy". TVN pokaże skrócone odcinki serialu

Internetowy serial "Web Therapy" będzie można oglądać w Player.pl od 21 października. Wcześniej jednak, fragmenty odcinków będą wyemitowane na głównym kanale TVN.

Multimedia

W ramach promocji "Web Therapy", który trafi do Player.pl, TVN pokazywać będzie teaserowe fragmenty serialu. Emisja rozpocznie się 20 października 2015 r. Później, zapowiedzi produkcji będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 20:45 - tuż po serialu "Na Wspólnej". W związku z tym, stacja o 5 minut przesunie emisję cyklu paradokumentalnego "Ten moment" - oglądać go będzie można w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55.

CZYTAJ TAKŻE:

"WEB THERAPY". NOWY SERIAL Z AGATĄ KULESZĄ W PLAYER.PL [WIEO]
"WEB THERAPY". GWIAZDY W SERIALU. SPRAWDŹ, KTO WYSTĄPI! [ZDJĘCIA]

"Web Therapy" to adaptacja serialu amerykańskiej stacji kablowej Showtime. W roli głównej pojawi się Agata Kulesza, która wcieli się w psychoterapeutkę Lucynę Kole-Bojarską. Będzie ona prowadzić krótkie terapie za pośrednictwem komunikatora internetowego. Produkcja liczy 10 trwających po 20 minut odcinków. Oprócz Kuleszy w obsadzie serialu znajdą się m.in. Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Edyta Olszówka, Jan Peszek czy Andrzej Zieliński.

Cały sezon komediowej produkcji trafi do płatnej oferty Player.pl 21 października, natomiast kolejne odcinki będą bezpłatnie udostępniane co tydzień.

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    "teaserowe" odcinki ??? Język polska bardzo trudna język... A napisać, że to odcinki testowe nie byłoby łatwiej i...po polsku?!

    31.12.2015 01:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×