„Wednesday". Takiej wersji tańca Jenny Ortego na pewno nie widzieliście! Pamiętacie Karola i Norka z „Miodowych lat"? Dali z siebie wszystko

„Wednesday” nie schodzi z listy TOP 10 Netflix. Za jeden z najlepszych aspektów serialowego hitu uważa się grę aktorską Jenny Ortegi, która wciela się w tytułową rolę. A do historii przeszła już słynna scena tańca. Tym razem możemy zobaczyć ją w wykonaniu Tadeusza Norka i Karola Krawczyka z „Miodowych lat".

Multimedia

Taniec „Wednesday” po polsku - Tadeusz i Karol z„Miodowych lat"

Słynna już scena tańca Jenny Ortegi stała się viralem w mediach społecznościowych i mogliśmy oglądać jej przeróżne wersje, wykonywane przez aktorów, piosenkarzy, celebrytów.

Taniec „Wednesday” po polsku, czyli w wykonaniu Norka i Krawczyka z „Miodowych lat" to nowość i zarazem kolejny hit!

Zobaczcie, jak bohaterowie kultowej polskiej produkcji tańczą razem z Wednesday!**

„Wednesday” teaser 2. sezonu

„Wednesday” zadebiutowała na platformie Netflix pod koniec listopada 2022 roku. Już po pierwszym weekendzie od premiery stała się numerem jeden na liście TOP10, ciesząc się największą oglądalnością w Polsce. W rolę główną wciela się Jenna Ortega. Tim Burton odpowiada za reżyserię i produkcję serialu.

Netflix nareszcie ogłosił drugi sezon swojego mega hitu! A być może czeka nas całe uniwersum Addamsów. Wednesday w teaserze drugiego sezonu dziękuje internetowym fanom jej viralowego tańca.

„Wednesday” dostępna na Netflix od 23 listopada 2022 roku

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×