weronika humaj

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 13. Bronisława nie żyje. Andzia wraca z Włoch do Brwinowa! Zdobędzie serce samotnego Stanisława? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na wielki finał 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Przed nami 13. odcinek 2. sezonu "Stulecia Winnych", który dla wielu może pozostawić więcej pytań niż odpowiedzi. Bronisława nie żyje. Andzia wraca z Włoch do Brwinowa! Zdobędzie serce samotnego Stanisława? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Sprawdźcie, co jeszcze stanie się w 26. odcinku "Stulecia Winnych"!

24.05.2020Stulecie Winnych

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 12. Umierająca Bronisława wyzna Ignacemu i Jaśkowi, że Łucja jest córką Stanisława? Co dalej z Manią i Ryszardem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 12. odcinek 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Emocji i wzruszeń z pewnością nie zabraknie! Umierająca Bronisława wyzna Ignacemu i Jaśkowi, że Łucja jest córką Stanisława? Co dalej z Manią i Ryszardem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 25. odcinku "Stulecia Winnych".

17.05.2020Stulecie Winnych

"Stulecie Winnych". Widzowie pokochali serialową Annę Winną! Kim jest Weronika Humaj? Gdzie jeszcze grała?

"Stulecie Winnych" to jeden z największych serialowych hitów Telewizji Polskiej ostatnich lat. Widzowie nie tylko pokochali skomplikowaną i wzruszającą historię rodu Winnych, ale również bohaterów serialowej adaptacji powieści Ałbeny Grabowskiej. Pokochali również aktorów, którzy wcielają się w Winnych, w tym oczywiście serialową Annę Winną, którą gra Weronika Humaj. Kim jest młoda aktorka? Gdzie jeszcze grała? Sprawdźcie!

26.04.2020Stulecie Winnych

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×