Weronika Marczuk przerywa milczenie

Była jurorka You Can Dance udzieliła pierwszego wywiadu od czasu afery CBA.

Multimedia

Ostatnio pojawiały się informacje o powrocie na telewizyjny ekran Weroniki Marczuk. Po tym, jak została oskarżona o uzyskanie korzyści majątkowej za “pomoc" w prywatyzacji jednego z wydawnictw zakończyła swoją pracę w jury YCD. Zniknęła z telewizji, z salonów, z gazet. Odciął się także od niej całkiem jej były mąż Cezary Pazura, który nalegał na rezygnację Weroniki z drugiego członu nazwiska “Pazura". Gdy CBA zatrzymało Marczuk, Pazura wydał nawet specjalne oświadczenie, którym dał wyraźnie do zrozumienia, że sprawy jego byłej żony zupełnie go nie interesują. Tak był widocznie skupiony na swojej nowej rodzinie z młodszą o ponad 20 lat Edytą Zając. A szkoda, bo przecież to Weronika wychowała i matkowała jego córce z pierwszego małżeństwa, Anastazji. Sami nie mieli wspólnych dzieci. Czyżby Pazura o tym zapomniał?

Teraz po tym, jak kulisy afery z Marczuk w tle ucichły, a Weronika przez długi czas nie pojawiała się w mediach udzieliła wywiadu dla Gali. Uderzyły nas w nim jej słowa o rozwodzie z Pazurą. Sami zobaczcie, jak Weronika go wspomina.

Najgorszą lekcją było przejście przez rozwód. Największa moja porażka. Wszystkie ideały padły: że tak bardzo kocham, że na zawsze, że nie opuszczę aż do śmierci. Nie udało się. Wtedy najwięcej wycierpiałam…

Czytaj także: Weronika Marczuk przytyła. Zobacz! Weronika Marczuk ucieknie z Polski!? Pazura naśmiewa się z byłej żony!?

Komentarze

Skomentuj
  • zołza (gość)

    Jest w porządku kobieta,a Pazura to szmaciarz i idiota,który robi z siebie tak totalnego błazna,że nie mieści się w żadnych granicach przyzwoitości.Istotnie włozyła w ten związek całe serce i całą siebie-zajmowała się córką tego osła.Ponieważ zło wraca jak bumerang,to poczekajmy jak "zając" wykręci mu numer,ze będzie kwiczał-niech no tylko nie będzie nadmiaru kasy albo nie sprosta w łóżku i wynocha ,a tylu jest chętnych bogatych "dziadków" czyt.Wojewódzki:))

    10.08.2010 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×