Weronika Marczuk zatańczy?

Tym razem to ją będą oceniać.

Multimedia

Po rozstaniu z mężem Cezarym Pazurą, po aferze związanej z zatrzymaniem przez CBA i podejrzeniem uzyskania korzyści majątkowej, za pomoc w prywatyzacji jednego z wydawnictw, o Marczuk niewiele pisywano.

Pojawiały się tylko informacje o jej kolejnych metamorfozach i tym, że znalazła miłość u boku nowego partnera. Potem zapadła głucha cisza. Az do teraz, kiedy na temat Weroniki Marczuk huczy w sieci. Tym razem na temat jej domniemanego udziału (nie w aferze łapówkarskiej) w Tańcu z gwiazdami!

Kiedy okazało się, że może objąć fotel jurora w “You Can Dance" po Ani Musze (30 l.), powstał plan ściągnięcia jej z powrotem do TVN. “Taniec z gwiazdami" to dobry sposób na przypomnienie jej osoby i pokazanie w lepszym świetle - tłumaczą nam pracownicy stacji, prosząc o anonimowość - czytamy w Super Expressie.

Jeszcze nie tak dawno Weronika, jako jurorka programu (zresztą ulubiona przez fanów) You Can dance oceniała młodych tancerzy. Teraz to ona stałaby się obiektem akurat w Tańcu z gwiazdami nierzadko ostrej krytyki.

Czy zatańczy? Do pierwszego odcinka już niedługo …

Czytaj także: Weronika Marczuk przytyła. Zobacz! Marczuk wraca do "You Can Dance"! Ostrożna w nowym związku

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    jak nie mongoł to łapówkara! straszna szmira robi sie z tego programu! niedługo to jeszcze leppera albo giertycha wezmą!masakra!

    29.07.2010 09:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×