"Wersal. Prawo krwi" sezon 2. Premiera drugiego sezonu serialu na kanale Epic Drama!

5 maja kanał Epic Drama przedstawi pierwszy odcinek wyczekiwanego, drugiego sezonu serialu “Wersal. Prawo krwi”. Premierowe odsłony popularnej serii kostiumowej emitowane będą na antenie stacji w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

Multimedia

"WERSAL. PRAWO KRWI" SEZON 2 - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Najnowszy sezon serialu to w dalszym ciągu pasjonująca przechadzka po labiryncie zdrad, intryg i namiętności na dworze Króla Słońce. Epicka opowieść zaczyna się koszmarem Ludwika XIV: jego wielki pałac w Wersalu rozsypuje się na jego oczach. Tymczasem w rzeczywistości pierwsza faza budowy pałacu jest już ukończona i większość najwybitniejszej francuskiej arystokracji mieszka pod dachem króla, tocząc nieustanną walkę o wpływy i przewagę nad innymi.

"Wersal. Prawo krwi", czyli rozmach inscenizacyjny i arcyciekawa historiaZobacz więcej

Narkotyki, hazard i alkohol są wszechobecne, wielmoże zaczynają truć się nawzajem, aby tylko zbliżyć się do króla i wspiąć kilka szczebli wyżej na społecznej drabinie. Zaślepiony namiętnością do swojej kochanki, markizy de Montespan, Ludwik nie chce słuchać rad Kościoła i najbliższych doradców. Otoczony przez mrok i demoralizację wyrusza w końcu na wojnę przeciwko swojemu największemu wrogowi — Wilhelmowi Orańskiemu. Aby ocalić swoją wizję Wersalu, król będzie musiał odnaleźć drogę do światła i odkupienia.

Twórcy serialu, Simon Mirren i David Wolstencroft, to doświadczeni autorzy serii kryminalnych — pracowali między innymi przy realizacji tak znanych i wielokrotnie nagradzanych produkcji, jak „Tajniacy”, „Zabójcze umysły” czy „Budząc zmarłych”. Ich talent tchnął nowe życie w historię króla Ludwika XIV i sprawił, że opowieść o Wersalu stała się wciągającym thrillerem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×