"Wesołowska i mediatorzy" od 28 września na TVN7

Anna Maria Wesołowska wróciła do telewizji w roli mediatorki. Wspólnie z zespołem młodych współpracowników pokazuje, że nawet zawiłe spory można rozwiązać na drodze mediacji. Nowe odcinki serialu „Wesołowska i mediatorzy” będzie można zobaczyć na antenie TVN7 już od 28 września o godz. 16.00. Kanał wyemituje dwa odcinki z rzędu.

Multimedia

"Wesołowska i mediatorzy" - TVN7, poniedziałek, 28.09.2015, godz. 16:00

Serial „Wesołowska i mediatorzy” jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Pokazuje jak bardzo mediacja może być przydatna w codziennym życiu i przyczyniać się do mądrego oraz pokojowego wychodzenia z różnych konfliktów.

CZYTAJ TAKŻE:

"TEN MOMENT" ZASTĄPI "WESOŁOWSKĄ I MEDIATORÓW" W TVN
"WESOŁOWSKA I MEDIATORZY" W TVN. NOWY SERIAL Z SĘDZIA ANNĄ MARIĄ WESOŁOWSKĄ [WIDEO]

W pierwszych odcinkach programu Anna Maria Wesołowska i jej zespół zajmą się sprawą instruktora wysokogórskiego, który za niedopełnienie obowiązków i śmierć młodej dziewczyny odsiaduje wyrok w więzieniu. Ma szansę z niego wyjść pod warunkiem, że matka zmarłej mu wybaczy. W ośrodku mediacyjnym spotykają się także rolnik i para nastolatków, aktywistów, która ukradła mu konia. Na mediację zdecyduje się także niewierny mąż, który został przyłapany na zdradzie. W konsekwencji zdradzona żona żąda rozwodu i wyłącznej opieki na dziećmi. Mąż proponuje jej dość nietypowe rozwiązanie...Do mediacji trafia także sprawa świeżo upieczonej matki celebrytki i tabloidu, który nagminnie publikuje jej zdjęcia.

Czy „Wesołowskiej i mediatorom” uda im się doprowadzić do rozwiązania wszystkich konfliktów na drodze mediacji?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×