"Westworld". 4. sezon serialu powstanie! Mamy oficjalne potwierdzenie od HBO

To już pewne! Serial HBO "Westworld" doczeka się 4. sezonu! Taka informacja została oficjalnie potwierdzona w mediach społecznościowych. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Westworld" to jeden z najciekawszych seriali science fiction z ostatnich lat. Fani wciąż czekają na zakończenie 3. sezonu, lecz już teraz mamy dla nich świetną wiadomość!

Crossover z "Grą o tron" to pomysł George R. R. Martina! Jak do tego doszło?Zobacz więcej

W oficjalnym komunikacie HBO zapowiedziało, że został zamówiony 4. sezon produkcji Jonathana Nolana, J.J. Abramsa i Lisy Joy! - Witajcie w naszym świecie... ponownie - tak zapowiedź twórców skomentował Jeffery Wright, odtwórca jednej z głównych ról.

Na razie nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków. Jeśli jednak twórcy zachowają podobne tempo pracy, to serial powinien wrócić w 2022 roku. Finałowy odcinek 3. sezonu "Westworld" będzie miał swoją premierę już 3 maja 2020!

Zobacz galerię

"Westworld" - o serialu:

Produkcja HBO opowiada o pełnym niepokojących zdarzeń świecie przyszłości. Jego akcja dzieje się w futurystycznym parku rozrywki, zaludnionym przez "hosty" obdarzone sztuczną inteligencją. Pewnego dnia "hosty" wymykają się spod kontroli obsługi. Pierwszy sezon został wyróżniony trzema nominacjami do Złotego Globu - w tym w kategorii "najlepszy serial dramatyczny". Otrzymał również cztery statuetki Emmy. Inspiracją dla scenariusza był film z 1973 roku pt. Świat Dzikiego Zachodu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×