"Westworld" finał 2. sezonu. Dolores razy dwa? Co w kolejnym sezonie?

"Westworld" sezon 2. odcinek 10. już za nami. Jak to często bywa w przypadku futurystycznej produkcji HBO, finał przyniósł więcej pytań niż odpowiedzi. Czego spodziewać się w 3. sezonie?

Multimedia

"Westworld" w poniedziałki o godz. 20:10 w HBO! - sprawdź program tv

"Westworld" to mroczna opowieść o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Po "The Passenger", czyli finale 2. sezonu, stało się jasne, że twórcy serii skupiają się na pytaniach o ludzką naturę, a nie na rozwoju akcji czy bohaterów. My jednak chcielibyśmy wiedzieć, w którą stronę potoczy się dalej fabuła serialu.

Bernard i Elsie chcą odkryć plan Forda. Co się wydarzy? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widzowie pozostają w niepewności, które spośród postaci zobaczą jeszcze w 3. sezonie. W finale kilkoro bohaterów straciło życie, jednak twórcy produkcji udowodnili już, że w świecie "Westworld" nie jest wcale trudno o zmartwychwstanie. Być może w kolejnej serii powróci także Teddy (James Marsden), którego w tak przejmujący sposób pożegnała Dolores (Evan Rachel Wood) na początku finałowego odcinka?

Wielu zastanawia się też, jak twórcy zamierzają teraz poprowadzić wątek Williama (Ed Harris). Jak się okazuje, Człowiek w czerni skrywa więcej zagadek, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać! Czy dostaniemy jakieś wyjaśnienie w sprawie ostatniej sceny, która rzuciła całkiem nowe światło na tę zagadkową postać?

HBO zdecydował już, czy będzie 3. sezon!Zobacz więcej

I wreszcie co z Dolores, która w finale 2. sezonu (dosłownie) pokazała widzom swoje drugie oblicze? Czy scenarzyści wykorzystają pełen potencjał tej postaci? Odpowiedzi na te oraz inne pytania poznamy najwcześniej w połowie 2019 roku!

Zobacz galerię

"Westworld" sezon 2. odcinek 10. zwiastun:

O serialu "Westworld"

Produkcja HBO opowiada o pełnym niepokojących zdarzeń świecie przyszłości. Jego producentami wykonawczymi są Jonathan Nolan (Mroczny Rycerz), Lisa Joy (serial Gdzie pachną stokrotki) oraz J.J. Abrams (Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy). Pierwszy sezon został wyróżniony trzema nominacjami do Złotego Globu - w tym w kategorii "najlepszy serial dramatyczny". Otrzymał również cztery statuetki Emmy. Inspiracją dla scenariusza był film z 1973 roku pt. Świat Dzikiego Zachodu. Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 22 kwietnia 2018 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×