"Westworld". George R. R. Martin chce połączyć serial z "Grą o tron"!

To mógłby być największy crossover w historii telewizji! George R. R. Martin wyszedł z inicjatywą połączenia nowej produkcji HBO - "Westworld" z adaptacją sagi swojego autorstwa - serialem "Gra o tron". Jak na ten pomysł zareagowali twórcy "Westworld"?

Multimedia

"Westworld" to najnowsza produkcja HBO, opisywana jako mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Serial, który zadebiutował w stacji na początku października, cieszy się dużą popularnością, dlatego jest spora szansa, że już wkrótce zajmie miejsce kultowej "Gry o tron", która i tak zmierza ku końcowi.

Co by było, gdyby jednak "Gra o tron" się nie zakończyła i została wchłonięta przez inny serial? Z inicjatywą połączenia "Westworld" z "Grą o tron" wyszedł ostatnio sam George R. R. Martin, który zaproponował chyba największy crossover w historii telewizji. Jak na połączenie dwóch seriali HBO – "Gry o tron" i "Westworld zareagowali twórcy najnowszej produkcji HBO?

CZYTAJ TAKŻE:

"WESTWORLD". MISTRZ ANTHONY HOPKINS I INTRYGUJĄCA WIZJA ZERWANIA SIĘ ZE SMYCZY EWOLUCJI [RECENZJA]
"WESTWORLD". ILE SEZONÓW BĘDZIE LICZYŁ SERIAL? [WIDEO+GALERIA]

Jonathan Nolan i Lisa Joy stwierdzili jedynie, że George R. R. Martin pochlebia nam, że zachęca nas do stworzenia takiego połączenia. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. Mamy już bardzo dużo materiału związanego z serialem "Westworld" dlatego bądźcie czujni.

Tak wymijająca i bardzo dyplomatyczna odpowiedź jasno wskazuje, że nie są oni raczej zainteresowani połączeniem obu seriali. A co wy myślicie o takim pomyśle?

Komentarze

Skomentuj
  • morpheus (gość)

    Idiotyzm.

    05.12.2016 22:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×