"Westworld". Ile sezonów będzie liczył serial? [GALERIA + WIDEO]

Pierwszy sezon "Westworld" jeszcze nie wystartował, a już mówi się o jego kontynuacji. Twórcy serialu planują stworzyć naprawdę długą historię. Ile sezonów powstanie? Sprawdźcie!

Multimedia

Choć na premierowy odcinek serialu "Westworld" musimy jeszcze poczekać, twórcy już zapowiedzieli, że możemy liczyć na jego kontumację. Mimo braku informacji na temat tego, jak serial zostanie odebrany przez widzów, w planach jest nakręcenie 6 sezonów! Taki obrót spraw wyjaśnia przesunięcie daty premiery pierwszego odcinka.

Nie chodziło o dopracowanie 10 odcinków, ale przygotowanie zarysu tego, co ma się dziać przez kolejne 5-6 lat - podaje informator serwisu screenrant. - Chcieliśmy mieć pewność, że kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek pierwszego sezonu, będziemy też wiedzieć, jaki będzie finał całości, pięć może nawet siedem lat później. Tak właśnie pracują Jonathan Nolan i J.J. Abrams.

"Westworld" powstaje w oparciu o film "Westworld" ("Świat Dzikiego Zachodu") z 1973 roku. Akcja serialu rozgrywa się w parku rozrywki "Westworld", który obsługiwany jest przez roboty, do złudzenia przypominające ludzi. Futurystyczne centrum rozrywki działa bez zarzutu do czasu, kiedy przez awarię komputera, maszyny postanawiają zabić wszystkich odwiedzających park rozrywki. W obsadzie serialu znajdują się Anthony Hopkins (doktor Robert Ford), Evan Rachel Wood (Dolores, która odkrywa, że żyła w kłamstwie) czy Ed Harris (rewolwerowiec).

Premiera "Westworld" będzie miała miejsce 3 października. Nocna emisja zaplanowana jest w polskim HBO i HBO GO na godz. 3:00. Odcinek będzie można obejrzeć także w HBO o godz. 20:10.

Lubicie serial science fiction? Będziecie oglądać "Westworld"?

CZYTAJ TAKŻE:

"WESTWORLD". NOWY ZWIASTUN SERIALU SF W DWÓCH WERSJACH! [WIDEO]
"WESTWORLD". PREMIERA SERIALU HBO JUŻ W PAŹDZIERNIKU! [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×