"White Lines". Nowy serial twórcy "Domu z papieru" pod ostrzałem krytyki! Tak złego lektora w serialach Netflixa jeszcze nie było?

"White Lines" to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali Netflixa w 2020 roku. Nowa produkcja twórcy "Domu z papieru" nie zaliczyła jednak udanego startu. Wielu widzów narzeka na lektora, który odbiera im chęć oglądania "White Lines".

Multimedia

"White Lines" miało być najgłośniejszą premierą Netflixa w maju. Serial zapowiadany jako nowe dzieło twórcy "Domu z papieru" został jednak chłodno przyjęty przez widzów. Wszystko za sprawą lektor, a właściwie lektorki, której sposób czytania serialowych kwestii już porównywany jest przez niektórych do osławionego syntezatora mowy Ivona.

Obsada serialu odpowiada na pytania fanów z całego świata. Nie zabrakło pytań z Polski!Zobacz więcej

W sieci pojawia się coraz więcej głosów rozżalonych widzów, którzy przez głos lektorki nie są w stanie obejrzeć "White Lines" do końca.

To on czy ona? Nie ważne, mam nadzieję, że znalazła już pracę w innej branży niż lektorska

Lektorka odbiera chęć oglądania "White Lines", Netflix zrób coś z tym!

Ivona czy to ty? To naprawdę ty?

Warto jednak przypomnieć, że Netflix jakiś czas temu informował o problemach w ekipie lektorskiej. Pandemia COVID-19 mocno odbiła się na pracy zespołów odpowiedzialnych za czytanie w produkcjach serwisu.

Czy Wam również przeszkadza głos polskiej lektorki w serialu "White Lines"? Premiera serialu na Netflix odbyła się 15 maja 2020 r.

Zobacz galerię

"White Lines" - o czym jest serial?

Po dwudziestu latach od zaginięcia legendarnego DJ-a z Manchesteru, na Ibizie odnalezione zostaje jego ciało. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę by odkryć prawdę o wydarzeniach, jej porywające śledztwo prowadzi do świata klubów, kłamstw i tajemnic, zmuszając ją do zmierzenia się ze swoją ciemną stroną w miejscu, gdzie ludzie żyją na krawędzi. W obsadzie "White Lines", którego twórcą jest Alex Pina znaleźli się: Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki, Transformers: Ostatni Rycerz), Marta Milans (Shazam!, Przystań), Juan Diego Botto (Dobre Zachowanie), Nuno Lopes (Święty Jerzy, Linie Wellingtona), Daniel Mays (Line of Duty), Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie), Laurence Fox (Wiktoria, Lewis) oraz Angela Griffin (Turn Up Charlie, Specjalistki).

Komentarze

Skomentuj
  • jkiu (gość)

    Nie da się tego sluchać ,to jakaś porażka . Zmieńcie to

    20.06.2020 22:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×