Whitney Houston chorowała przed śmiercią?

Kiepski stan zdrowia piosenkarki nie był tajemnicą dla jej bliskich - wynika z kolejnych informacji.

CZYTAJ TAKŻE: WHITNEY HOUSTON NIE UTONĘŁA WHITNEY HOUSTON PRZECZUWAŁA ŚMIERĆ?

Wciąż nie znamy pełnej prawdy o przyczynach śmierci Whitney Houston, ale stan jej zdrowia budził obawy lekarzy już od dłuższego czasu. Było tak źle, że chirurg nie zgodził się na przeprowadzenie liftingu jej twarzy!

Przed planowanym występem na gali wręczania nagród Grammy Houston wiedziała, że kiepsko wygląda i udała się do znanego chirurga plastycznego doktora Marka Maniego, by zrobić lifting. Lekarz polecił najpierw zrobić badania, czy piosenkarka może poddać się zabiegowi. Wynik wypadł negatywnie! Gwiazda poddała się temu sprawdzianowi, obejmującemu kontrolę stanu serca, płuc i wątroby trzykrotnie: 2, 7 i 10 lutego i za każdym razem wynik był negatywny!

CZYTAJ TAKŻE: WCIĄŻ NIE WIADOMO CZEMU UMARŁA WHITNEY HOUSTON WHITNEY HOUSTON POWAŻNIE CHORA?

  • Chirurg plastyczny, operujący gwiazdy musi być bardzo ostrożny i stosować bardzo restrykcyjnie wszystkie nakazane procedury, a przed zabiegiem, którego oczekiwała Whitney Houston, niezbędne jest przebadanie serca, płuc, wątroby oraz przejście kilku innych sprawdzianów laboratoryjnych - powiedział Marc Mani dziennikarzom.

  • Przypadek Houston powinien dać do myślenia lekarzom, którzy bez wahania podają gwiazdom wiele leków tylko po to, by poprawić swoim pacjentom samopoczucie przed występami - dodał.

Hm, czyżby zadziałała lekcja, jaką była odejście Michaela Jacksona i późniejsze skazanie jego lekarza za przyczynienie się do śmierci gwiazdora?

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jezebel (gość)

    Pytanie bezzasadne. Jedno jest pewne - po śmierci nie będzie już chorowała.

    17.02.2012 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×