Whitney Houston przeczuwała śmierć?

Kilka dni po śmierci gwiazdy wiele jej zachowań odbieranych jest inaczej niż wtedy, kiedy żyła.

Zdaniem kilkorga przyjaciół, można odnieść wrażenie, że Whitney Houston jakby przeczuwała swoją śmierć, bo w ostatnich dniach wyjątkowo chętnie cytowała Biblię, śpiewała pieśni religijne oraz często rozmawiała na tematy religijne i o tym życiu, które jest już po śmierci... W piątek - czyli dzień prze śmiercią - klubie Tru wykonała hymn religijny "Yes Jesus Loves Me", następnego dnia rano, czyli w ostatnich godzinach swojego życia, dyskutowała na temat fragmentu Biblii, poświęconego Janowi Chrzcicielowi...

CZYTAJ TAKŻE: WHITNEY HOUSTON NIE UTONĘŁA WHITNEY HOUSTON NIE ŻYJE! MIAŁA 48 LAT

Na razie rodzina Whitney Houston zajęta jest przygotowaniami do pogrzebu i w każdej chwili może dojść w nich do zmian. Okazało się, że uroczystość odbędzie się nie w piątek, jak podawano wcześniej, lecz w sobotę. Bliscy piosenkarki nie przyjęli też propozycji burmistrza Newark, by spotkanie wspomnieniowe odbyło się w wielkim kompleksie widowiskowo-sportowym Prudential Center, mogącym pomieścić 18.000 ludzi. Zdecydowano, że wszystkie uroczystości pogrzebowe odbędą się w New Hope Baptist Church - kościele, w którym Whitney śpiewała jeszcze jako dziecko, a wejdą tam tylko osoby zaproszone.

Problematyczna jest też obecność byłego męża Houston Bobby`ego Browna. Okazuje się, że część rodziny piosenkarki nie życzy sobie jego obecności na pogrzebie i taką informację przekazała do mediów. Nie wiadomo, jak ten spór się skończy, ponieważ do tej pory Brown ani nie otrzymał zaproszenia na pogrzeb byłej żony, ani nie przekazano mu oficjalnego stanowiska rodziny, że ma się nie pojawiać na uroczystościach.

CZYTAJ TAKŻE: W PIĄTEK POGRZEB WHITNEY HOUSTON WHITNEY HOUSTON ĆPAŁA Z CÓRKĄ!

Napięcia pomiędzy Bobbym Brownem a rodziną Whitney są poważne, o czym świadczy fakt, że mimo iż natychmiast po otrzymaniu wiadomości o śmierci byłej żony przyjechał z Nowego Jorku do Los Angeles, to wciąż nie pozwolono mu spotkać się z córką jego i Houston. Szczególnie niechętna byłemu zięciowi jest podobno Cissy Houston, która blokuje kontakty ojca z córką.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    Sluchalam jej muzyki, od kiedy bylam dzieckiem,uwielbialam ja. R.I.P the Greatest Whitney i Piekna Bobby Christina-wielka tragedia i strata.

    17.12.2015 20:02
  • lawa (gość)

    glos miala super

    15.02.2012 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×