Wiadomo, dlaczego Saleta marnie tańczy!

Przemek już po raz trzeci w programie Taniec z gwiazdami zebrał nienajlepsze noty.

Multimedia

Mimo to jeszcze nie odpadł. Może telewidzowie już wcześniej wiedzieli, skąd ta ociężałość na parkiecie u boksera i dali mu fory?

Saleta jest uczestnikiem programu, na którego wszyscy stawiają … jako na przegranego. I nie ma się co dziwić, może i w ringu Saleta radzi sobie perfekcyjnie, ale na tanecznym parkiecie brakuje mu drygu. Mimo to ciągle dostaje wystarczająco dużo sms-ów od telewidzów, aby tańczyć w programie dłużej.

I nawet niezbyt przyjemne określenie, jakie padło ostatnio z ust jego tanecznej partnerki, Izabeli Janachowskiej , że Przemek po prostu jest “klocowaty" nie były wystarczające dla prasy bulwarowej.

Super Express z wytężonym zmysłem poznawczym dowiedział się w końcu skąd te taneczne braki u Salety.

Po prostu bokser spędza zbyt mało czasu na treningach do programu. Dzieje się tak dlatego, bo każdą wolną chwilę stara się spędzać z córeczkami Nicolą (16 l.) i Nadią (8 l.).

Czy nawet w takim układzie, można na Przemka nie głosować? Poza ringiem jest łagodnym i kochającym ojcem. No, prostu się nie da …

Czytaj także: Saleta poniesie porażkę w tańcu? Saleta złożył obietnicę!

Komentarze

Skomentuj
  • maja (gość)

    no to albo tańczyć albo niańczyć,choć tak mam dużo szacunku za oddanie nerki córeczce,to wszystkie te sprawy należy rozgraniczyć .

    24.03.2010 07:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×