Wiadomo już, z kim Małgorzata Rozenek miałaby poprowadzić "Dzień Dobry TVN"? Padło konkretne nazwisko! "Z Gosią u boku stworzą duet-petardę"

Ostatnio o Małgorzacie Rozenek coraz częściej mówi się jako o prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Choć jej nowa posada nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, to według najnowszych medialnych doniesień, wiadomo już, z kim miałaby stworzyć duet w popularnej śniadaniówce.

Multimedia

Małgorzata Rozenek nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"?

Małgorzata Rozenek od wielu lat jest uważana za jedną z czołowych postaci TVN. Sławę i rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej program "Perfekcyjna pani domu", który z stał się hitem. W ciągu kolejnych lat można było oglądać w innych słynnych produkcjach TVN takich jak "Project lady", czy "Azja Express".

Jednak jakiś czas temu Małgorzata Rozenek stwierdziła, że marzy jej się udział w jeszcze innym programie TVN. Jak stwierdziła, chciała by zostać jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Według niedawnych medialnych doniesień, Małgorzata Rozenek miała w końcu dopiąć swego i otrzymać posadę prowadzącej w popularnej śniadaniówce.

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?Zobacz więcej

To z nim Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?

Choć do tej pory oficjalnie jeszcze nie potwierdzono Małgorzaty Rozenek jako nowej prowadzącej "Dzień Dobry TVN", to według najnowszych medialnych doniesień, wiadomo już, z kim miałaby występować w duecie. Jak informuje serwis "Pomponik", "Perfekcyjna pani domu" miałaby współprowadzić śniadaniówkę z Krzysztofem Skórzyńskim, dla którego to również byłby debiut w roli prowadzącego "Dzień Dobry TVN".

Krzysztof jest gotowy na nowe wyzwanie i wdzięczny za szansę. Wie, że wcześniej Piotr Kraśko czy Jarosław Kuźniar prowadzili śniadaniówkę, więc to żadna ujma. Jest też przekonany, że z Gosią u boku stworzą duet-petardę - twierdzi informator, na którego powołuje się "Pomponik".

Myślicie, że stworzyliby zgrany duet?

Kim jest Krzysztof Skórzyński?

Krzysztof Skórzyński do tej pory był dziennikarzem politycznym "Faktów" TVN i TVN 24. We wrześniu zeszłego roku został on zawieszony w swoich obowiązkach po opublikowaniu e-maili z prywatnej skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Premiera. Wynikało z nich, że Michał Skórzyński miał mu co najmniej dwukrotnie doradzać. Później zajmował się on obsługą reporterską Pucharu Świata w skokach narciarskich, a następnie współtworzył programy w TVN 24 związane z wojną na Ukrainie.

Zobacz galerię

Lista gwiazd, które przeszły z TVN do Polsatu stale się powiększa. Kto jeszcze postanowił zrobić karierę u konkurencji?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Obserwator (gość)

    Już nie macie,,zaplecza,,Rodzynek zero inteligencji, Skorzynski sprzedawczyk A TVN .... cóż DNO!!!

    15.08.2022 06:33
  • Gdy (gość)

    Krzysiu tak ,ale rozenkowa nieeeee

    13.08.2022 15:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×