"Wiadomości". Tomasz Bagiński autorem nowej czołówki programu informacyjnego TVP!

Nowa odsłona "Wiadomości"! TVP wskazuje, że od 12 maja program informacyjny Jedynki nadawany będzie z jednego z najnowocześniejszych studiów w Europie. Autorem nowej czołówki jest Tomasz Bagiński!

Multimedia

"Wiadomości" w nowej odsłonie od niedzieli, 12.05.2019 o godz. 19:30 w TVP1 - sprawdź program TV

W najbliższą niedzielę, 12 maja 2019 roku o godz. 19:30 "Wiadomości" rozpoczną nadawanie ze studia, wyposażonego w supernowoczesne technologie: wirtualne okno i rozszerzoną rzeczywistość. Program zyskał też nową oprawę muzyczną oraz graficzną, przygotowaną przez specjalistów z Platige Image.

Tulia czarnym koniem konkursu w Tel Awiwie? W którym półfinale wystąpi polski zespół?Zobacz więcej

– Nowe studio "Wiadomości" jest jednym z najnowocześniejszych w Europie. Technologię Virtual Window, a także rozszerzoną rzeczywistość wprowadzamy do programu informacyjnego w tej skali jako pierwsi w Polsce – mówi Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. – Oba rozwiązania będą wykorzystywane w każdym wydaniu "Wiadomości". Dzięki supernowoczesnym technologiom dziennikarze będą mieli szerokie możliwości prezentacji danych, a także interakcji z grafiką – informuje Jarosław Olechowski.

Na nową odsłonę programu składa się również całkowicie zmieniona scenografia i nowa czołówka. Oprawę wizualną programu przygotowali specjaliści z firmy Platige Image, jednego z najlepszych studiów graficznych na świecie, na czele z nominowanym do Oscara Tomaszem Bagińskim. Czołówka "Wiadomości" to dynamiczna animacja, w której wykorzystano rozwiązania plastyczne, zgodne ze światowymi trendami designu programów informacyjnych.

Castingi w Warszawie! Kto może zgłosić się do nowego show TVP?Zobacz więcej

– Nowe studio "Wiadomości" to nasz kolejny krok w kierunku odbudowy siły i prestiżu Telewizji Polskiej. W ostatnim czasie zdynamizowaliśmy sposób przedstawiania newsów, a także zwiększyliśmy częstotliwość łączeń na żywo z naszymi reporterami. Teraz do tego dodajemy supernowoczesne technologie – komentuje Jarosław Olechowski, dyrektor TAI.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa Damazyn (gość)

    Nie jestem zainteresowana wiadomościami w TVP

    10.05.2019 16:20
  • Wielbiciel (gość)

    Rozszerzoną rzeczywistość stosują od dawna

    10.05.2019 12:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×