"Wiadomości" TVP. Danuta Holecka odmieniona i odmłodzona! Dobra zmiana?

Danuta Holecka, szefowa redakcji informacji telewizji publicznej, jest przywiązana do swojej fryzury, której nie zmienia. Czasem pozwala sobie na odmianę, która przy jej konserwatywnym stylu zarówno ubioru, jak i uczesania, sprawia wrażenie prawdziwego przełomu.

Multimedia

Danuta Holecka - metamorfoza

Nowy, odświeżony image dziennikarka telewizyjna zawdzięcza bardzo prostym krokom. Skróciła i rozjaśniła włosy, a przedziałek przeniosła z boku na środek. To już wszystko, a jaka zmiana! Teraz dopiero wyraźnie widać, jak ciemny kolor włosów postarzał 53-letnią Holecką.

Danuta Holecka wciąż jest nieobecna na antenie TVP. Ma ważny powódZobacz więcej

Danuta Holecka, z wykształcenia ekonomistka, rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską w 1993 roku, po wygraniu konkursu na prezentera. W roli prowadzącej "Wiadomości TVP1" zadebiutowała w 1997 roku u boku Filipa Łobodzińskiego.

Danuta Holecka - jak farbuje włosy

Dziennikarka stroni od kosmetyków do włosów przeładowanych chemią. Preferuje produkty naturalne. Jak dba o swój ulubiony odcień włosów? Regularnie ożywia odcień pasemkami, zdejmującymi kolor, który zapewnia jej mieszanka chny i basmy. Wtedy jej włosy przybierają barwę miodową. Potem znowu używa mieszanki chny i basmy i odcień ponownie jest ciemniejszy.

W 2004 roku Danuta Holecka podała "Faktowi" swój sposób na przyciemnianie włosów w sposób naturalny, ziołami:

– 3 paczki chny (najzwyklejszej i najtańszej), 3 basmy zalane mocną esencją z herbaty rozrobione do konsystencji budyniu

– Mieszankę nakładany ciepłą na świeżo wymyte, wilgotne włosy - na całą noc.

– Polecam rano spłukać, nie używać szamponu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • bezstronnie? (gość)

  Co oceniamy ???? czy obraz tej Pani nie jest przycmiony polityka ??? odstawiajac polityke na bok, to trzeba przyznac , ze jest zadbana i o wiele atrakcyjniesza niz jak byla mlodsza. To dowodzi powiedzenie '' starym winie '' Odzielmy na chwile madrosc, i sluzenie jakiejs opcji politycznej od urody . Nieporownywalne oczywiscie !!! , ale np Mata Hari czczona za wyglad, a nie za polityke , ktora '' uprawiala '' , dla kogo i z kim . Pozdrawiam antypolityk , kazda opcja jest siebie warta i jednymi nicmi szyta do koryta.

  21.04.2022 12:08
 • basia (gość)

  MŁODNIEJE PO CZYSZCZENIU ODBYTU PRZEZ KACZORÓW??????????????????????/

  20.11.2021 13:04
 • Goti (gość)

  Kobieta z klasą i bardzo madra

  12.09.2021 20:05
 • Otto (gość)

  Także i z tą sobie bym poradził

  06.08.2021 21:46
 • Otto (gość)

  Każda żmija zmienia ubarwienie i zrzuca skórę ale wraz to ta sama żmija plująca jadowitym i dla nie których zabójczym jadem ! Wielokrotnie juz walczyłem w lesie z nie jedna zjadliwa żmija i jak narazie zwycięsko sobie z nimi poradziłem

  06.08.2021 21:43
 • Mika (gość)

  Szkoda że charakter się nie zmienił 🤔

  06.08.2021 21:18
 • Bob (gość)

  Nic młodego i nic atrakcyjnego ten kto ją odmladzal to chyba ślepy był przepraszam ale tak to widzę

  06.08.2021 21:07
 • Kokos (gość)

  Za kłamstwa, obłude powinna byc na rynku w Warszawie w dyby zamknięta rozebrana i wystawiona na pośmiewisko za to co wygaduje i dołączona do salonu wstydu dziennikarzy sprzedawczykow.. okropna kobieta

  06.08.2021 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×