wiadomości

Krzysztof Ziemiec przed laty uratował rodzinę przed śmiercią w płomieniach, a sam doznał rozległych poparzeń! To wydarzenie zmieniło jego stosunek do życia

Krzysztof Ziemiec jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Twarz TVP od ćwierć wieku jest także szczęśliwym mężem Danuty Ziemiec i ojcem trójki pociech. Mało osób może pamiętać, że Krzysztof Ziemiec zasługuje również na miano bohatera. Uratował swoją rodzinę przed tragiczną śmiercią w płomieniach, a sam doznał rozległych poparzeń!

27.06.2022Teleexpress

Kamil Durczok rak. Prowadząc "Wiadomości" wyznał, że ma nowotwór. "Brak włosów to nie jest rezultat przegranego zakładu". Jego walkę z chorobą śledziła cała Polska

Kamil Durczok nie żyje. Popularny dziennikarz i prezenter odszedł w katowickim szpitalu, "w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". Durczok już wcześniej chorował. W 2003 roku na antenie "Wiadomości" TVP przekazał, że walczy z nowotworem. Cała Polska trzymała kciuki za jego powrót do zdrowia.

16.11.2021Wiadomości

"Wiadomości TVP". Grażyna Bukowska dziesięć lat temu na dobre pożegnała się z telewizją. Co robiła potem i czym zajmuje się teraz? Zobacz zdjęcia!

Grażyna Bukowska prowadziła przez osiem lat główne wydanie "Wiadomości" TVP. Była bardzo lubiana i doceniana przez telewidzów za profesjonalizm, rzetelność, ciepły głos i piękny uśmiech. Współpracę z telewizją zakończyła definitywnie w 2011 roku. Jak później przebiegała jej kariera i co robi teraz?

12.05.2021Wiadomości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×