Wichry namiętności - film, recenzja, opinie, ocena

Wlliam Ludlow zamieszkał wraz z trzema synami u podnóża Gór Skalistych, w Montanie. Na krótko przed wybuchem I wojny światowej na farmę przyjeżdża Susannah, narzeczona najmłodszego z braci.

Multimedia

NASZA OCENA: 4/5

Epicka saga o dwóch pokoleniach amerykańskiej rodziny Ludlow. Nestor rodu, pułkownik William (Anthony Hopkins ) opuszcza armię, protestując przeciw złemu traktowaniu Indian. Wraz z trzema synami osiada na farmie w odludnym rejonie Montany.

Najstarszy z braci Alfred (Aidan Quinn) jest spokojny i rozsądny, średni Tristan (Brad Pitt) to buntownik i niespokojny duch a najmłodszy Samuel (Henry Thomas) to niepoprawny romantyk. I to on ze studiów przywozi narzeczoną, piękną Susannah (Julia Ormond). Kiedy USA przystępują do I wojny światowej bracia Ludlow ruszają na front do Europy.

Samuel ginie, a Alfred zostaje ranny. Tristan, który wyszedł z wojennej zawieruchy cało, ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Po powrocie wdaje się w romans z Susannah, a odrzucony przez nią Alfred zaczyna robić karierę w polityce... Trzy nominacje do Oscara i statuetka za zdjęcia.

pr

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×